Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu

Ziraat Türkiye Kupası rövanş maçını Arenda izleyen Misimovic açıklamalarda bulundu.

Benim söyleyeceğim bir şey yok. benim hiç hatam yok. Kulübün hatası. Büyük ihtimalle yarın hepsi bitecek ve Moskova'ya gidiyorum.

Belki başka nedenler vardır ama anlayamadım Çok komik şeyler oldu ama kimse bir açıklama yapmadı. Beş altı kulüp vardı beni isteyen Galatasaray'a karar verdim . fazla detaya girmek istemiyorum ama Hagi hep yalan söyledi.. Benim için hata aradılar sakız çiğnediğimi buldular.

Ben yardımcı olacağıma inanıyordum takımıma, ama bana inanmadılar. Süper bir Galatasaray camiası var. Süper bir taraftarı var. Bu takımı bu durumda bile destekliyorlardı. Taraftara tek sözüm yok.. Galatasaray için engüzelini diliyorum. G.Saraylı futbolcu arkadaşlarımla aram çok iyi onlara da başarılar diliyorum. Bu saatten sonra dönüşüm mümkün değil.

Galatasaray'da artık kalmasının söz konusu olmadığını anlatan Misimovic, bundan sonrası için Galatasaray'a başarılar diledi.

GSC Haber

Cevap: Misimoivc' den Kupa Maçı Sonrası Açıklamalar

Yazık oldu. Belki gelecek sene bizim en önemli transferimiz olabilirdi.

Cevap: Misimoivc' den Kupa Maçı Sonrası Açıklamalar

Seni alnından öpüyorum koçum.

Pazartesi günü senin ismini yazdırmaya gidicem formanın arkasına.

Çok büyük futbolcusun!

:005::005::005:

Cevap: Misimoivic' den Kupa Maçı Sonrası Açıklamalar

Harcadik Misimovic'i inanamiyorum Bundesliga'nin en iyilerinden belkide en iyi Ofansif Ortasaha'sini Harcadik. Yaziklar olsun Hagi.

Bu olayda Hagi'nin parmağı olmadığını düşünüyorum yönetim tarafından büyük bir kumpas sonucunda Misimoviç kadro dışı bırakıldı ve tek sorumlu olarak yönetim tarafından Hagi öne sürüldü oda üstlendi bu olayı ama kendini yaktı. Yazıklar olsun hepinize

Sezon öncesinde kendisine 5-6 kulübün talip olduğunu ancak tercihini Galatasaray'dan yana kullandığını ve bunu bir hata olarak görmediğini dile getiren Misimovic, teknik direktör Hagi ile ilgili görüşünün sorulması üzerine ''Bu konuya fazla girmek istemiyorum ama Hagi yalan söyledi'' ifadelerini kullandı.Oyuncularla çok iyi arkadaşlığım vardı gerçekten aramız çok iyiydi ancak durumum ortada.

Galatasaray'da artık kalmasının söz konusu olmadığını anlatan Misimovic, bundan sonrası için Galatasaray'a başarılar diledi.

GSC Haber

Olan bitene ragmen bunu diyebiliyorsa bize "Helal olsun" demekten baska bir sey düsmez. Insallah Rusya'da oynayacagin futbolla burada senin kadro disi kalmana sebep olanlara küfür edersin.

Guzel sallamis. Transferin son gununde geldi bize, demek ki bizim gibi 5-6 takim daha son gune birakiyor transferleri :eek:

Oyuncularla cok iyi arkadasligi varsa da Hagi'nin acikca yalan soyleyip haksizlik yaptigi durumda neden cok iyi arkadaslarindan biri cikip ses etmiyor?

Sol kanatta oynadi diye oyundan cikinca soyunma odasina giden adamdan takim oyuncusu olmaz arkadas. Bosna milli takimini da karistirip teknik direktoru istifa ettirmis burada da Hagi'yi oynatmaya calisti. Yemezler koc

helal olsun başka oyuncu olsa arkamızdan ayıp tutardı

adamlığını göstermiş bi şekilde yolun açık olsun misimovic

Cevap: Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu

Misimovic'in kadro disi kalma sebebi finanslarimizla ilgilidir, ve bu karari yonetim vermistir Hagi degil.

Hagi'nin teknik direktorlugu hakkinda dil dokebiliriz ama bence Misimovic olayinda kendi basina aldigi bir karar degildir.

Keita'da yapilan ayni sey Misi'de de yapilmistir.

Ya Hagi çıktı 1000 kere tüm sorumluluk bende dedi.Yönetime sallayamayız bu konuda.

Ya Hagi çıktı 1000 kere tüm sorumluluk bende dedi.Yönetime sallayamayız bu konuda.

Gecen Adnan bey konusmusdu Misimovic'in kadro disi kalma sebebi hakkinda, " bazen bir kulubde boyle olaylar olabilir kulubun mali zarar etmemesi icin, bu dogal olan bir olaydir " diye, iyi hatirliyorsam tabi

Üst Alt