Misimovic, Dinamo Moskova ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic, Dinamo Moskova ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova ile Anlaştı

Ya biraz önce akşam yapılan antrenman resimlerine bakıyordum.

B_e7eed4fede91f45bd8855b53fcb69a00.jpg

Bu Misimovic mi?

Ben çok benzettim.. :)

Vay be rezilliğe bak.Yarım sezonda ettiğimiz zarara bak be.5 m euro sağlam bir ortasaha demek!!!

Elimizde bolca kaliteli oyuncu olduğundan,misi yanların da sönük kaldı ondan gönderildi heralde.:eek: Yazık.

En azından sakız masrafından kurtulduk günde 5 tane sakız çiğnese 10 kuruştan 50 kuruş sezonun kalan bölümü 100 gün desek 50 tl kardayız beyler

Cevap: Misimovic, Dinamo Moskova ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı!

news_manset_resim_4b_Misimovic008.jpg

Galatasaray'da teknik direktör Hagi'nin kadroda istemediği Misimovic, Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla 3.5 yıllık sözleşme imzaladı!

Bosna Hersekli oyuncu, salı günü İstanbul'dan ayrılacak.

Misimovic Galatasaray formasıyla 9 maça çıkarken gol atma başarısı gösterememişti.

Ligtv.com.tr - Haber - Beklenen son!.. Ve Misi gitti!

Sabri!,Lucas neill!,Ayhan,barış,Mustafa gibi kaliteli orta saha oyuncularının yanında forma şansı bulması çok zordu zaten.Gitmesi hayırlı oldu kendisi için.

G.SARAY’IN sezon başında Bundesliga temsilcisi Wolfsburg’dan büyük umutlarla transfer ettiği Zvjezdan Misimovic, sarı-kırmızılılardan koptu. Gheorghe Hagi’nin gelmesinin ardından gözden düşen ve antrenörüyle yıldızı bir türlü barışmayan Boşnak yıldız, Rusya’nın Dinamo Moskova takımııyla 3.5 yıllığına anlaştı. G.Saray, Misimovic transferinden Wolfsburg’a vermiş olduğu 2 milyon Euro ve oyuncuya verilen 1.5 milyon Euro olmak üzere toplam 3.5 malyon Euro kayıba uğramış oldu.

Kaynak: Vatan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt