Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic icin son noktayı derhal burada koyalım

Hagi'nin oyun sisteminde Misimoviç'in yeri yok.Orta sahayı 1 tane defansif orta saha 1 sağ iç 1'de sol iç olmak üzere 3 oyuncudan kuruyor.Bu 2 iç oyuncusunun tempolu oyunu 2 yönlü oynayan oyncular olması gerekiyor.Misimoviç bu oyun yapısına ters.

Mete sende inanılmaz bir Hagi fetişizmi var. Hatalarını kabul edip, desteklemek var; birde hatalarını reddedip fetişist ve fanatikçe savunmak var. Sen maalesef ikinci şıkkı işaretliyorsun.

Hagi bu konuda gereğinden fazla suçlu ve aksini iddia etmek için elinde, elle tutulur hiçbir olgu yok. Dolayısıyla yönetimi suçlu ilan ederek, aradan sıyrılmanın bir anlamı yok. Adama sorarlar; yönetim böyle bir şey yaparken Hagi neredeydi, neden ses etmedi, neden bu oyunun piyonu oldu diye...
Akla gelmeyecek senaryolar yazılsa bile işin ucu mutlaka hagiye gider,misimovic olayında haginin suçu yok demek aynen dediğin gibi hagi fetişizmidir.

mete sen olmasan hagi reis bazilarina daha az antipatik gelecek

bunu yaz bir kenara

Mete sende inanılmaz bir Hagi fetişizmi var. Hatalarını kabul edip, desteklemek var; birde hatalarını reddedip fetişist ve fanatikçe savunmak var. Sen maalesef ikinci şıkkı işaretliyorsun.

Hagi bu konuda gereğinden fazla suçlu ve aksini iddia etmek için elinde, elle tutulur hiçbir olgu yok. Dolayısıyla yönetimi suçlu ilan ederek, aradan sıyrılmanın bir anlamı yok. Adama sorarlar; yönetim böyle bir şey yaparken Hagi neredeydi, neden ses etmedi, neden bu oyunun piyonu oldu diye...

Arkadas yazacagımı yazmıs.

Hagi gelmeden önce bu konu konuşulmuş olabilir. ''İşler düzelmezse devre arasına kadar ilk operasyon bu olsun hem parasını ödemeyiz, kimse bilmiyor zaten kiralık olduğunu'' şeklinden bir anlaşmayla Hagi 'yi getirmiş olabilirler. Bu yönetime hiç güvenim kalmadığı için bunun dediğim gibi olduğuna inanıyorum.

Bunun yanında Hagi elbette ki kendi kadrosunu kurup, kendi mentalitesini takıma yansıtıp ona göre bir oyun oyanamayı benimseyen biri. Bunu ilk dönemindede cok net gördük.

1) Misimovici Hagi aldırmadı.

2) Misimovic ne Rijkaard döneminde nede Hagi döneminde oynadıgı süre icerisinde takıma hic birsey veremedi.

3) Misimovic Hagi'nin oyun mentalitesine ve düzenine aykırı bir oyuncu. Bunu bilmeyen yok. Elestirilicekse Hagi'nin oyun mentalitesi elestirilmeli.

Bu etkenlerden, Hagi Galatasaray'a minimum maddi zararla Misimovicin kulüp ile bagının kesilmesi icin baskalarının bıraktıgı pisligin temizlenmesinin sorumlulugunu eline aldı. Yine bir liderlik vasıfı gösterdi.

Teker teker hepiniz dediklerinizi lupur lupur yutacagınızdan daha fazla yazma gereksimi duymuyorum. Gereken acıklama mesaj #1'de yeterince yapılmıstır. Kabul eden Hagi'yi bu konuda muaf tutar, etmeyen istedigi kadar elestirir ve yeni bir yönetim faciasına kendin hazırlar :animation:

Hagi bindiği dalı niye kesiyor o zaman..

Durun yahu o kadar para vermişsiniz,ilk taksiti ödenmiş madem niye oynatmayayım diyemiyorsa Hagi'de çekip gitsin arkadaş..

Ne saçma iştir bu...

Bu taraftar Hagi'yi seyretmeye gitmiyor sahaya,futbolcu izlemeye geliyor...

Hagi insan üstü bir futbol oyuncusuydu evet ama ona zamanında yönetim olarak takım içi olarak ne kadar büyük destekler vardı,yüzde 1'i bile Misimoviç için oluşmadı,bu şartlarda nasıl iyi oynasın adam,ben onu bunu bilmem Misimoviç bu takımda elinde kahveyle oynar bir yandan fal baktırırken asist yapar...

Hagi bindiği dalı niye kesiyor o zaman..

Durun yahu o kadar para vermişsiniz,ilk taksiti ödenmiş madem niye oynatmayayım diyemiyorsa Hagi'de çekip gitsin arkadaş..

Ne saçma iştir bu...

Bu taraftar Hagi'yi seyretmeye gitmiyor sahaya,futbolcu izlemeye geliyor...

Hagi insan üstü bir futbol oyuncusuydu evet ama ona zamanında yönetim olarak takım içi olarak ne kadar büyük destekler vardı,yüzde 1'i bile Misimoviç için oluşmadı,bu şartlarda nasıl iyi oynasın adam,ben onu bunu bilmem Misimoviç bu takımda elinde kahveyle oynar bir yandan fal baktırırken asist yapar...

Hagi Galatasaray forması altındaki ilk iki macıda cıkıp kopardı. Bunlardan biri olan Trabzonspor macında babamla tribündeydim. O saygıyı, destegi helaliyle haketti. Elano'da ilk iki macında asist ve goller attı, ona da destek verdi hem yönetim hem taraftar. Sırf bu yüzden Elano'ya bir bucuk seneye yakın bir zaman tahammül edildi. Fakato ilk maclar sonrasında hic birsey oynamadı ve hakettigi gibi Galatasaray ile iliskisi kesildi. Misimovic icin Galatasaray forması altında bunu yaptı, sunu yaptı diyebilirmisiniz? Diyemezsiniz, cünkü öyle birsey yok. Bazı seyler olmayınca olmuyo, bunu ya idrak edemiyosunuz yada Alex özetisinden kabullenemiyosunuz.

Hagi kulübü bu olaydan sadece Misimovic'in bonservisinde asagı yukarı %15 zararla, anlayamayanlar icin %85 karla cıkarttı. Rijkaard olsa ya yeni bir sikayet dosyası giderdi UEFA'ya, yada Elano gibi ödenmemis maaslarından karlı cıktıgımız masallarını dinlerdiniz yönetimden.

Son 3 senedir kaptansız yürüyen gemide kaptan dümene gecti, siz ise hala homurdanıyosunuz.

Hagi Galatasaray forması altındaki ilk iki macıda cıkıp kopardı. Bunlardan biri olan Trabzonspor macında babamla tribündeydim. O saygıyı, destegi helaliyle haketti. Elano'da ilk iki macında asist ve goller attı, ona da destek verdi hem yönetim hem taraftar. Sırf bu yüzden Elano'ya bir bucuk seneye yakın bir zaman tahammül edildi. Fakato ilk maclar sonrasında hic birsey oynamadı ve hakettigi gibi Galatasaray ile iliskisi kesildi. Misimovic icin Galatasaray forması altında bunu yaptı, sunu yaptı diyebilirmisiniz? Diyemezsiniz, cünkü öyle birsey yok. Bazı seyler olmayınca olmuyo, bunu ya idrak edemiyosunuz yada Alex özetisinden kabullenemiyosunuz.

Hagi kulübü bu olaydan sadece Misimovic'in bonservisinde asagı yukarı %15 zararla, anlayamayanlar icin %85 karla cıkarttı. Rijkaard olsa ya yeni bir sikayet dosyası giderdi UEFA'ya, yada Elano gibi ödenmemis maaslarından karlı cıktıgımız masallarını dinlerdiniz yönetimden.

Son 3 senedir kaptansız yürüyen gemide kaptan dümene gecti, siz ise hala homurdanıyosunuz.

Misimoviç'in oynadığı Antalya maçını bir izle derim bence muhteşem oynadı..

Zaten kaç kere şans buldu da tartışıyoruz Allah aşkına..

Hagi sevgisi gözünü kör etmiş Mete..

He yani yönetim Hagi'ye Misi zaten gidecek kadro dışı bırak dedi Hagi'de bıraktı, suçsuz Hagi falan dememizi mi bekliyorsun yani ? Suçlu gene Hagi olur çünkü böyle bir rezalete kendi imzasını atmıştır. Böyle saçma şeylerle savunmayın gözünüzü seveyim Hagi'yi.

He yani yönetim Hagi'ye Misi zaten gidecek kadro dışı bırak dedi Hagi'de bıraktı, suçsuz Hagi falan dememizi mi bekliyorsun yani ? Suçlu gene Hagi olur çünkü böyle bir rezalete kendi imzasını atmıştır. Böyle saçma şeylerle savunmayın gözünüzü seveyim Hagi'yi.

Olaya nereden baktıgına göre degisir tabi. Mesela Hagi, Elano gibi umutsuz vakalara umut baglamıyor.

Gönderecek olan yönetim zaten planını uygulardı.Demek ki ortada böyle bi olay yok.

Hagi'nin kendi insiyatifinde konu.

Takıma katkı saglayacagını düsünseydi yönetime ragmen kadroda tutardı. Fakat fikir birliligine girdiler, Hagi'ninde kafasına yattı. Hem ekstradan transfer butcesi, hem baskasının kurdugu enkaz takımı imha edip kendi takımını insa etme.

Bir zamanlar burada astıgınız Lincoln bile cıktıgı ilk iki macı kopartmıstı. Ya Misimovic? Sürekli bahane üreterek kendinizi kandırıyosunuz. Mazeretinizde komik, "takım kötü oldugundan Misimovic'te oynayamıyo". Misimovic takımı kötü zamanlarında sırtlayamacaksa geregi nedir o zaman?

Dünyanın en gerizekalı yöneticileri bile kadrodışı bıraktıkları oyuncudan para kazanamayacaklarını bilir. Kimse gidip maç oynamayan, gözden çıkarılmış adama 10 milyon Euro gömmez. Ruslar bile. Bu yüzden yönetim Misimovic'i kadrodışı bırakmış olamaz. Buna inanan saftır. Bana göre tamamen Hagi'nin kendi kararı. Bunu satarız, gelen parayla daha iyisini aldırırım diye düşündü, yönetim de sesini çıkarmayınca kadrodışı bıraktı, doğal olarak kimse talip olmayınca ya da Misimovic'i tatmin eden bir teklif olmayınca topluca ellerinde patladı. Olan da kulübün parasına/transfer bütçesine oldu. Güle güle 5 milyon euro.

Maksat para kazanmak olsa devre arasında satın derdi. Fakat burada kast daha fazla para kaybetmemek.

Takıma katkı saglayacagını düsünseydi yönetime ragmen kadroda tutardı. Fakat fikir birliligine girdiler, Hagi'ninde kafasına yattı. Hem ekstradan transfer butcesi, hem baskasının kurdugu enkaz takımı imha edip kendi takımını insa etme.

Bir zamanlar burada astıgınız Lincoln bile cıktıgı ilk iki macı kopartmıstı. Ya Misimovic? Sürekli bahane üreterek kendinizi kandırıyosunuz. Mazeretinizde komik, "takım kötü oldugundan Misimovic'te oynayamıyo". Misimovic takımı kötü zamanlarında sırtlayamacaksa geregi nedir o zaman?

Bu takımı sırtlamak deyimi yüzünden bu hallerdeyiz, böyle birşey yok ! Futbol takım oyunudur, bunu hala anlayamadınız mı ? Bugün o maestro Xavi o takım olmasa bunları yapabilir mi ? Onu geçtim Messi gibi birisi bile milli takımında neden Barcelona'da ki gibi oynayamıyor ? Ayrıca herşeyi geçtim Hagi Misimovic'i bir kere bile yerinde oynattı mı ?

Saçmalıyorsun resmen Hagi'yi savunacam diye takla atıyorsun ama nafile...

Yönetim zamanında avrupadan elendik diye yana yakıla misiyi yaka paça getirdi taraftar tepkisinden korktukları için gündem biraz değişsin taraftarın ağzı transferle tatlansın taraftar oyalansın diiye.Adamlar en başta belirtmiş misinin taksitleri ödenmezse klübüne geri döner diye ee misiden beklenen verim zamanında gündemi değiştirmekti ha arada büyük bir etki yaprsa yemede yanında yat olurdu ancak skora yönelik bir etkisi olmayınca kalan taksitleri ödemek misinin kalan parasını ödemek yerine parayı ödemem eski klübünede tıpış tıpış yollarım diyorlar Hagi biraz kullanılıyor gibime geliyor benim bu konuda ha şimdi çıkıp Hagi adamsa kendini kullandırmaz dersiniz ama böyle büyük bir takımda son şansınsa teknik direktörlük namına kullandırırsın kendini en azından köprüyü geçip kendini bi şekilde kanıtlayana kadar.

Özetle misi olayı Haginin değil yönetimin bir planıdır.

Yönetim zamanında avrupadan elendik diye yana yakıla misiyi yaka paça getirdi taraftar tepkisinden korktukları için gündem biraz değişsin taraftarın ağzı transferle tatlansın taraftar oyalansın diiye.Adamlar en başta belirtmiş misinin taksitleri ödenmezse klübüne geri döner diye ee misiden beklenen verim zamanında gündemi değiştirmekti ha arada büyük bir etki yaprsa yemede yanında yat olurdu ancak skora yönelik bir etkisi olmayınca kalan taksitleri ödemek misinin kalan parasını ödemek yerine parayı ödemem eski klübünede tıpış tıpış yollarım diyorlar Hagi biraz kullanılıyor gibime geliyor benim bu konuda ha şimdi çıkıp Hagi adamsa kendini kullandırmaz dersiniz ama böyle büyük bir takımda son şansınsa teknik direktörlük namına kullandırırsın kendini en azından köprüyü geçip kendini bi şekilde kanıtlayana kadar.

Özetle misi olayı Haginin değil yönetimin bir planıdır.

Yanıldığın nokta yönetim taksitlerini ödüyor.O hikaye bayatladı artık.

Daha bi kaç hafta önce ödediler diye haberler vardı.Öyle bi olay olsa Misi 50 kere geri dönmüştü.

Dün de A.Sezgin son kez söyledi Hagi'nin kararıdır diye.Bu kadar basit.

Yanıldığın nokta yönetim taksitlerini ödüyor.O hikaye bayatladı artık.

Daha bi kaç hafta önce ödediler diye haberler vardı.Öyle bi olay olsa Misi 50 kere geri dönmüştü.

Dün de A.Sezgin son kez söyledi Hagi'nin kararıdır diye.Bu kadar basit.

Ben bu ayki sonraki ayki taksitlerden bahsetmiyorum okadar ince düşünseler zaten iş buraya gelmezdi bundan sonraki sezonda olacak taksitlerden bahsediyorum . Elanoda yaptıkları kar gibi :) En baştada bahsettim misi zaten gerigönderilmek için alınmış o dönemki gündem biraz olsun değişsin diye takımıyla yapılan anlaşmadanda bu açıkca belli oluyor.Yani hikaye tazeliğini koruyor gibi hala.

Ben bu ayki sonraki ayki taksitlerden bahsetmiyorum okadar ince düşünseler zaten iş buraya gelmezdi bundan sonraki sezonda olacak taksitlerden bahsediyorum . Elanoda yaptıkları kar gibi :)

İyi de 24 ay taksit değil ki bu adam :eek:

Dediğiniz gibi olsa burada,2.yarı durmasının hiç bir esprisi yok.A.Sezgin Wolfsburg'a kesinlikle dönmeyecekte dedi zaten.

İyi de 24 ay taksit değil ki bu adam :eek:

Dediğiniz gibi olsa burada,2.yarı durmasının hiç bir esprisi yok.A.Sezgin Wolfsburg'a kesinlikle dönmeyecekte dedi zaten.

Rusyaya satamazlrsa yapacak başka birşey kalmıyorki sene sonuna kadar taksiti parası neyse ödemezler bu iştende böyle sıyrılırlar.Ama dediğim gibi zamanında bir halt yediler şimdi hagiyi kullanarak sıyrılmaya çalışıyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt