Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adnan Sezgin: "Misimovici biz leasing yöntemi ile aldık. Toplamda €7,500,000 olan bonservisinin ilk taksidi icin €2,500,000 miktar ödedik. Geriye kalan taksitlerini yatırmadıgımız taktirde Misimovic Wolfsburga geri döner diye bir madde var anlasmada.

Bu konuda asagı yukarı benim tahminimde bu yöndeydi. Misimovicin gitmesi gerektigini Hagi'ye en bastan ilettiler. Zira Misimovicin Avrupa'dan elenmenin verdigi panik havası ile transfer edildigini burada bir cok sefer belirtip bu yönetime hic bir sekilde prim yaptırılmaması gerektigini yazmıstım. Tabi gel gelelim o an yıldız sarhosu olan taraftarın bunu saglıklı olarak algılaması beklenemezdi. Sonucta yönetim yine amacına ulastı, Hagi sorumlulugu üstlendi ve taraftar bu konuda hala Hagi'yi sorumlu tutuyor.

Uzun lafın kısası, Hagi'yi bu olaydan muaf tutun artık.

hagi005.jpg

Cevap: Misimovic icin son noktayı derhal burada koyalım

Birçok Galatasaray 'lı senin gibi düşünüyor. Yönetim kredilerini kaybedeli çook oldu. Kimse kendilerine güvenmiyor.

Dün aynı zamanda Hagi'nin kararıdır saygı duyduk dedi.

En büyük suçlu yönetim ama Hagi'de bu konuda hatalı.Sonuçta Misimoviç'in yerinde kendide olabilirdi.

Çok büyük hata.. okadar adam sattın alman lazım aslında.. tamamen vizyonsuzluk başka bişey değil vizyonsuz yönetim..

Yönetim Hagi'ye Misimovic'i kadro dışı bırak diyecek, Hagi de kabul edecek! Ben yemem bunu.

Ama eğer doğruysa ve Hagi oyuncusunu bu şekilde satmışsa da yazıklar olsun. Kendi kararıyla kadrodışı bırakır, bırakmaz. Bana göre yanlıştır, kimine göre doğrudur, bunlar tartışılır. Sonuçta teknik kadronun aldığı bir karardır. Ama yönetimin içtenpazarlıklı düşünceleriyle verdiği talimatı üzerine, Hagi de buna alet olup Misimovic'in kariyeriyle oynamışsa, bu iğrenç bir oyundur, benim midemi bulandırır.

böyle olduğu zaten belliydi beyler hagi niye kadro dışı bıraksın misimovic'i çok mantıksız ayriyeten ruslara satmaya çalıştık misimovic'i en son meira'yı yüklü bir miktara satmamışmıydık ruslara unutmayın oda bundesliga'dan gelmişti yine aynı taktiği denedi yönetim ama misimovic tuzağa düşmedi...

ayriyeten rijkaard gibi bir adamı bile sömürgü yönetim hagi'yimi dinlicekler allah aşkına her olayda suçlamayın şu hagi'yi yok niye izin vermişmiş onun başına gelse ne olurmuşmuş bırakın allah aşkına..

bu olayin sorumlusu Hagi dir... Adamla bir kere olsun konusmamis,karsilastiginda merhaba ,gunaydin vs. bile demeyen biri bu olayda sorumlu kisidir.

Sezgin hesabına göre bu transferden karlı çıktık.

Zararımız

2.500.000 bin euro taksit + 2.500.000 yıllık ücret = 5.000.000 euro

Gelir

2.500.000 x 3 kalan 4 yıl için ödemekten kurulacağımız para = 7.500.000

Kar

2.500.000 euro karımız var Beyler. :tiphat:

Sezgin hesabına göre bu transferden karlı çıktık.

Zararımız

2.500.000 bin euro taksit + 2.500.000 yıllık ücret = 5.000.000 euro

Gelir

2.500.000 x 3 kalan 4 yıl için ödemekten kurulacağımız para = 7.500.000

Kar

2.500.000 euro karımız var Beyler. :tiphat:

Bi de iyi oynayıp sözleşmesi 3 yıl uzatılsaydı..

Şimdiden göndermemiz iyi oldu en az 10 milyon avro karımız var :)

Adnan Sezgin: "Misimovici biz leasing yöntemi ile aldık. Toplamda €7,500,000 olan bonservisinin ilk taksidi icin €2,500,000 miktar ödedik. Geriye kalan taksitlerini yatırmadıgımız taktirde Misimovic Wolfsburga geri döner diye bir madde var anlasmada.

Bu konuda asagı yukarı benim tahminimde bu yöndeydi. Misimovicin gitmesi gerektigini Hagi'ye en bastan ilettiler. Zira Misimovicin Avrupa'dan elenmenin verdigi panik havası ile transfer edildigini burada bir cok sefer belirtip bu yönetime hic bir sekilde prim yaptırılmaması gerektigini yazmıstım. Tabi gel gelelim o an yıldız sarhosu olan taraftarın bunu saglıklı olarak algılaması beklenemezdi. Sonucta yönetim yine amacına ulastı, Hagi sorumlulugu üstlendi ve taraftar bu konuda hala Hagi'yi sorumlu tutuyor.

Uzun lafın kısası, Hagi'yi bu olaydan muaf tutun artık.

hagi005.jpg

Hagi'yi sevebilirsin ama bu aksi ispatlanmadan ,bir iddia üzerinden yönetime sallamanı gerektirmez.Misi olayında kendisi dahil kaç kişiyi dinledik ,burada sorumlu Hagi .

Hagi gelmeden önce bu konu konuşulmuş olabilir. ''İşler düzelmezse devre arasına kadar ilk operasyon bu olsun hem parasını ödemeyiz, kimse bilmiyor zaten kiralık olduğunu'' şeklinden bir anlaşmayla Hagi 'yi getirmiş olabilirler. Bu yönetime hiç güvenim kalmadığı için bunun dediğim gibi olduğuna inanıyorum.

Yönetimin ne mal olduğunu zaten biliyoruz. Ama eğer bu olay gerçekten doğruysa Hagi'den yine bi halt olmaz demektir. Futbolcunun bir diğer futbolcuya saygısı olması lazım. Bu resmen karaktersizlik.

Mete sende inanılmaz bir Hagi fetişizmi var. Hatalarını kabul edip, desteklemek var; birde hatalarını reddedip fetişist ve fanatikçe savunmak var. Sen maalesef ikinci şıkkı işaretliyorsun.

Hagi bu konuda gereğinden fazla suçlu ve aksini iddia etmek için elinde, elle tutulur hiçbir olgu yok. Dolayısıyla yönetimi suçlu ilan ederek, aradan sıyrılmanın bir anlamı yok. Adama sorarlar; yönetim böyle bir şey yaparken Hagi neredeydi, neden ses etmedi, neden bu oyunun piyonu oldu diye...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt