Misimovic tekrar Florya'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic tekrar Florya'da

Cevap: Misimovic tekrar Florya'da

Ne oldugunu bilmeden HAGI'ye sallayanlara

selam olsun

s-s-s-selam olsun......

viy viy viy

SELAM OLSUN ONUR

Hagi de ne müthiş bir teknik adam var ya.. Hagi Misi'yi takımdan atmasıyla, taraftarın, en azından benim ve bazılarının, saygısını ve sevgisini biraz da olsa kaybetmiştir. Yazık!

Misimovic yuzunden Hagi'ye olan saygisi ve sevgisi azalan sahislar Galatasarayliliktan istifa etseler yeridir.

Misimovic´i Hagi aldırdı ya :eek:Hagi kendi takımının temellerini yavaş yavaş kuruyor.Eğer Hagi , Misi´nin kadroda olmamasının takım için daha iyi olacağını düşünüyorsa ben arkasındayım ,çünkü Hagi´ye güveniyorum.

Misimovic yuzunden Hagi'ye olan saygisi ve sevgisi azalan sahislar Galatasarayliliktan istifa etseler yeridir.

Hagi bu takımın en büyük efsanelerinden, ama futbolcu olarak. Teknik direktör olarak vasatı aşamayan birisi olmuş yıllar boyunca. Ona olan saygım ve sevgim; Galatasaray'da oynadığı futbol, bizlere yaşattığı mutluluklardan kalanlardır.

Hagi bu takımın en büyük efsanelerinden, ama futbolcu olarak. Teknik direktör olarak vasatı aşamayan birisi olmuş yıllar boyunca. Ona olan saygım ve sevgim; Galatasaray'da oynadığı futbol, bizlere yaşattığı mutluluklardan kalanlardır.

Hagi dediğin adam Fenerbahçe´nin çeyreği bütçe ile kupa kazandırmış,şampiyonluğa sona kadar gelmiş ama şanssız bir şekilde kaybetmiş adam.Ayrıca gelecek sezon şampiyon olan takımın temellerini atmış.Gerets´in takımının şampiyon olmasında %60 pay Hagi´nin dir. Sakın Romanya macerası deme,Rijkaard´ın Hollanda macerası derim bende .

Rijkaard'a gelince takim kalitesizdi (yalan), Fener macina kadar sampiyonluk sansi vardi

Hagi'ye gelince Hagi vasat teknik direktor.

Pravo

Hagi dediğin adam Fenerbahçe´nin çeyreği bütçe ile kupa kazandırmış,şampiyonluğa sona kadar gelmiş ama şanssız bir şekilde kaybetmiş adam.Ayrıca gelecek sezon şampiyon olan takımın temellerini atmış.Gerets´in takımının şampiyon olmasında %60 pay Hagi´nin dir. Sakın Romanya macerası deme,Rijkaard´ın Hollanda macerası derim bende .

Hagi benim görüşüme göre iyi bir teknik adam değildir. Rijkaard'ı da savunmadım zaten.

Parasını sezon sonuna kadar çatır çatır alacak adam.Wolfsburg a da yakında 2.taksidi ödeyeceğiz.Üstüne üstlük bu adamdan çok kaliteli olmasına rağmen faydalanmıyoruz:eek:.Sebebini bile açıklayamıyor kimse çünkü ortada hiçbir b.k yok.Magath la çalışan adam hagi ile mi anlaşamayacak bırakın bu işleri.Hagi asla büyük bi t.d olamayacak anca gaziantep,eskişehir falan gibi orta sıra takımlarda iş yapar belki.Takımı geriye yatırır işte gol yemeyeyim, kontradan da gol bulursam bulurum bulamazsam diktir et tarzı.

Ne artisli'ği yapmış,onu açıklasın o zaman.Wolsburg şampiyon olduğun da takımın lideriy'di Misimovic.Hagi ilk geldiği sezon da Ümit Karan ve Saidou'yu da kadro dışı bırakmıştı.Hagi bunu alışkanlık haline getirdi,futbolcu kaybediyor ama kazanamıyor, kaybetmek kolay önemli olan kazanmak.

O yuzden mi Hagi'ye artistlik yapmis?

Ne artisli'ği yapmış,onu açıklasın o zaman.Wolfsburg şampiyon olduğun da takımın lideriy'di Misimovic.Hagi ilk geldiği sezon da Ümit Karan ve Saidou'yu da kadro dışı bırakmıştı.Hagi bunu alışkanlık haline getirdi,futbolcu kaybediyor ama kazanamıyor, kaybetmek kolay önemli olan kazanmak.

Parasını sezon sonuna kadar çatır çatır alacak adam.Wolfsburg a da yakında 2.taksidi ödeyeceğiz.Üstüne üstlük bu adamdan çok kaliteli olmasına rağmen faydalanmıyoruz:eek:.Sebebini bile açıklayamıyor kimse çünkü ortada hiçbir b.k yok.Magath la çalışan adam hagi ile mi anlaşamayacak bırakın bu işleri.Hagi asla büyük bi t.d olamayacak anca gaziantep,eskişehir falan gibi orta sıra takımlarda iş yapar belki.Takımı geriye yatırır işte gol yemeyeyim, kontradan da gol bulursam bulurum bulamazsam diktir et tarzı.

Yunus Can hizamda olsan sana tekme atardim

Saglam oynatarak prim yapmis MORINYO ornegi var lan, daha ne anlatiyon? :eek: Herkes Rijkaard gibi "HUCUMU SEVERIM. KEBABA BAYILIRIM XD" diye gelip sicip sivayip kovulmuyor.

:f50: Lay lay fener olamazsın şampiyon.

376_view.jpg

Üst Alt