Miss Turkey 2017'nin Tacı Geri Alındı!


Miss Turkey 2017 organizasyon yetkilileri, 'Miss Turkey World' seçilen Itır Esen'in tacını geri aldı. 18 yaşındaki Esen'in tacının, 15 Temmuz şehitleriyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle alındığı açıklandı.

itir-esen-in-taci-geri-alindi--9917038.Jpeg


itir-esen-in-taci-geri-alindi--9917040.Jpeg


itir-esen-in-taci-geri-alindi--9917106.Jpeg

DKRuTrrXUAALWGt.jpg:large


Miss Turkey 2017 Yarışması'nda birinci seçilen Itır Esen'in tacı, sosyal medyada 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşım nedeniyle geri alındı.

Miss Turkey basın ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, dün gece düzenlenen törende "Miss Turkey World" kraliçesi seçilen Itır Esen'in, twitter üzerinden 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşımın incelemeye alındığı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, kuruluş amacı Türkiye'yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan yarışmanın organizasyonunun böyle bir paylaşımı kabul etmesinin mümkün olmadığını ifade etti. Sandıkçıoğlu, bu paylaşımı nedeniyle Itır Esen'in tacının geri alındığını bildirdi.

ASLI SÜMEN BİRİNCİ, PINAR TARTAN İKİNCİ, YASEMİN ÇOKLAR ÜÇÜNCÜ OLDU
Esen'in tacının alınmasının ardından jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.

Yeni sonuçlara göre; Aslı Sümen, Çin Halk Cumhuriyeti'nde düzenlenecek 'Miss World'de, Pınar Tartan, ABD'de düzenlenecek 'Miss Universe'de, Yasemin Çoklar ise Polonya'da düzenlenecek 'Miss Supranational'da Türkiye'yi temsil edecek.

Miss Turkey Organizasyonu tarafından dün gece Grand Pera Emek Sahnesi'nde gerçekleştirilen yarışmaya 20 güzel katılmıştı.Jürisi Can Sandıkçıoğu, gazeteci yazar Güneri Civaoğlu, 2012 Miss Turkey kraliçesi Çağıl Özge Özkul, müzisyen Meyra Ilıcak, bale sanatçısı ve koreograf Tan Sağtürk, moda tasarımcısı Özlem Süer, plastik cerrah Öp. Dr. Bülent Cihantimur, Özal Global Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Alp'ten oluşan yarışmada, Miss Turkey World kraliçesi Itır Esen, Miss Turkey Universe kraliçesi Aslı Sümen ve Miss Turkey Supranational kraliçesi Pınar Tartan olarak belirlendi. Güzellere önceki yıl kraliçe olan kişiler tarafından taçları takıldı.

1980 yılından beri 'Miss World', 'Miss Universe', 'Miss Supranational' ve 'Miss International' yarışmalarının Türkiye lisans sahibi olan organizasyon, Miss Turkey 2017'da dereceye giren üç güzeli, Türkiye'yi temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara gönderecek.

Itır Esen'in tacı geri alındı! - Magazin Haberleri
 
ne igrenc pis ve ruh hastasi bir kizmis lan
tweetleri okurken midem bulandi
insanliktan nasibini almamis pis yaratik

üstüne bir de fetöcü damgasi yer bu simdi
 
Açıkçası kimin birinci olduğunun benim için önemi yok..

Twetlerine bakmadım ama yorumum;

Artık ülkede her şey siyasi kişiliğiniz ile direkt bağlantılı..

Sonuç itibariyle ülkenin bir bütün olarak yönetildiğini görüyoruz.. Yani hiç bir kurum bağımsız değil ve ülkedeki her konu ve kararda tek bir görüş hakim.
 
Bu üslupla nasıl 1. seçilmiş tartışılması gereken konu bu ya da kendisi resmi ortamlarda çok güzel asil kız rolü oynayabiliyormuş demek ki. Eskiden Türkiye Güzeli diye Aydan Şener gibi güzellik, asalet ve zarafetin birleştiği hanım kızlarımız seçilirmiş. Günümüzde seçilenlerin hali içler acısı demek ki bunu görmüş olduk.

Ha ülkece tek derdimiz bu olsa keşke o ayrı konu.
 
:asd: :asd: Allah'in ergenleri

[FONT=&]Gözde BADDAL‏ @gozdebaddaI
[/FONT]
[FONT=&]SON DAKİKA ! O cadalozun tacı geri alındı, allahıma bin şükürler olsun dualarım kabul oldu. O böceği zaten hiç sevmemiştim
1f483.png
1f483.png
1f483.png

[/FONT]

valla yemin ediyorum mal bunlar ya
igrendim resmen

Itir esen (yesilcam yildizi olan)
Instagram hesabini gizlemis.millet ana avrat sovuyor.
Kiziydi galiba oyle hatirliyorum miss itir esende yoruma kapatmis paylasimlari

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

la kiz o kadar güzel de degil hani
ben o 20 kizdan olusan resime bakmistim gecen
hic dikkatimi cekmedi
büyük ihtimal torpil ile birinci secilmistir zaten
kezbanligi yüzünden ama elinden alindi
artik türkiyede buna is bile veren olmaz
tüm kariyeri kezbanlik yüzünden bitti :asd:
 
Üst Alt