Mitroglou Müjdesi! Teklifler Arttı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mitroglou Müjdesi! Teklifler Arttı

5cd53447c03c0e3900f8487c.jpeg

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon Marsilya'dan 1.5 yıllığına kiraladığı Mitroglou'ya Nantes dışında Leganes de talip oldu. Yeni sezonda Fatih Terim'in kadroda düşünmediği Yunan golcünün maaş yükünden kurtulmak isteyen sarı kırmızılılar, Mitroglou'nu başka bir kulübe kiralık gönderip en azından maaş yükünün bir bölümünden kurtulmayı hedefliyor.​
Fransız basınında Yahoo Sport'un haberine göre, Nantes'ın ardından Leganes de Mitroglou'nu kiralamak için teklifte bulundu. Yapılan teklife göre Yunan futbolcunun maaşının bir bölümünü Galatasaray ödeyecek. Sarı kırmızılı yönetim daha önceden de bu durumu kabul ederken, Leganes kulübüyle görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.​
İtalyan basınından Tuttomercato'da yer alan habere göre Galatasaray'ın geçtiğimiz sezonun devre arasında kiraladığı Kostas Mitroglou'na Fransa'dan talip çıktı. Fransa Ligi ekiplerinden Nantes, Yunan golcüyü kadrosuna katmak için Marsilya ile görüşmelere başladı. Oyuncunun Nantes'a transfer olması için Galatasaray'ın da sözleşmesini feshetmesi gerekiyor.​
Mitroglou, Galatasaray'da kalırsa gelecek sezon 2,6 milyon euro garanti ücret alacak.​

Transferi son güne bırakmanın sonuçları malesef bu oluyor. Falcao umarım olur ama olmaması durumunda sağlam bir B planımız olmasını umuyorum. 2-3 yıldır formda olmayan bitik bir yıldız alınca bir de kim alacak bunu diye uğraşıyorsun.

Bu adamın bütün gücü sakallarına gidiyor sanki çok güçsüz ve bitkin bir hali var geldiğinde çok umutluydum. Sıkıntısız gönderilmesi süpriz olur.

Çok basit ya.
Oyuncuyu transfer etmeden önce sadece koşu testi ve kilosunu olçsek bu adama para filan vermezdik.

Geldiği zaman da şimdide ayakta duracak hali yok.

Kendisinden çok umutluydum fakat fizik olarak bitik.Son gün transferi olarak ismen iyi fakat fiyat-performans açısından hayal kırıklığı oldu, zararın neresinden dönersek kardır mantığı ile acilen göndermek gerekiyor.

Truvadan ders cikarmayanlar saskin,
bitsin diyorlardi, yeter diyorlardi!
Truva gitmiyordu, kaliyordu orada
gözünde yaslar.. agliyordu..

Unbenannt.PNG

Üst Alt