MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

hakkaten ne zamandır bütün herkes bu maçı bekliyor keşke bu sene olsaydı

Joshua-kliçko, Lewis-tyson filan hikaye maçlardı 2000 lerin en büyük maçları bu düello da yaşanacak. Vitali K.-Lewis maçı tek maçla kalmasa en iyi düello oydu derdim 2000 ler için ama lewis kliçkoyu yenip direk emekli oldu. Bu sefer efsane bir 3leme bizi bekliyor 2019 dan itibaren.

Joshua-kliçko, Lewis-tyson filan hikaye maçlardı 2000 lerin en büyük maçları bu düello da yaşanacak. Vitali K.-Lewis maçı tek maçla kalmasa en iyi düello oydu derdim 2000 ler için ama lewis kliçkoyu yenip direk emekli oldu. Bu sefer efsane bir 3leme bizi bekliyor 2019 dan itibaren.
reis vitali-lewis maçı zamanında yaşım küçüktü :) ama özet videolardan bakmıştım vitalinin kolu çıkıyodu galiba yanlış hatırlamıyorsam sonrada vitaliye demiş kardeşinle dövüş yenenle maç yaparım diye kaçmak için bahane yapmış.
Beklentin Frazier-Muhammed Ali gibi 3leme galiba

reis vitali-lewis maçı zamanında yaşım küçüktü :) ama özet videolardan bakmıştım vitalinin kolu çıkıyodu galiba yanlış hatırlamıyorsam sonrada vitaliye demiş kardeşinle dövüş yenenle maç yaparım diye kaçmak için bahane yapmış.
Beklentin Frazier-Muhammed Ali gibi 3leme galiba

:asd: Aynen öyle. Lewis bilinen bütün kemerlere sahip olup üstüne kliçko gibi herifi devirip boksu bıraktı. Bu kadar mükemmel bir son boksta veya hiçbir spor dalında hiç kimse de olmayabilir. :LOL: Ama kliçko ya şans vermeyip imajına leke sürdü. O eşleşme 3lemeyle bitmeliydi. Şimdi herkesin gözünde kaçan taraf durumunda lewis. Çok beğendiğim bir boksördür ama yakışmadı bu iş.

Frazier-Ali eşleşmesi tadı bekliyorum ama sürprizlere de açığım açıkçası. Wilder, hollyfield ın tysona yaptığı gibi joshuayı tarumar da edebilir kariyerini sonlandırabilir. Ancak Joshua wilderı geçerse tarihin en iyilerinden biri olacaktır şüphesiz.

Üst Alt