MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

http://instagr.am/p/BpyCaoFhH0q/
Saçma bir haber ama Floyd Mayweather yıl sonu tekrar dönüyor, Japonya'da Rizin gecesinde dövüşecek. Tabi saçmalık şuradan geliyor, birincisi dövüşeceği adam sadece kickboks ve mma kariyeri olan biri ikincisi de dövüşeceği kurallar belli değil. Yani fotoğrafta görüldüğü üzere mma ve boks eldiveni var ne tarz bir maç olacak kimse bilmiyor. Mayweather 300 milyon dolardan aşağı dövüşmüyor malum şu geceden ne kadar kaldıracak da bu işe girdi merak ediyorum.

Mayweather yeter yawww kafa utuledin iyice guzel guzel emekli ol

Deontay Wilder Tyson Fury'i hele bir dovsun de bahara Wilder - Joshua izleyelim

Ayrica Khabib - Ferguson istiyoruz yavsak keltos Dana White

Mayweather yeter yawww kafa utuledin iyice guzel guzel emekli ol

Deontay Wilder Tyson Fury'i hele bir dovsun de bahara Wilder - Joshua izleyelim

Ayrica Khabib - Ferguson istiyoruz yavsak keltos Dana White

Khabib'in menajerinin yazdığını okudun mu Ferguson kim biz onunla dövüşmeyiz daha büyük maç arıyoruz dedi. :) Birkaç yerde Khabib-Gsp Ferguson-McGregor ayarlanacak deniyor bana mantıklı geldi.

Khabib'in menajerinin yazdığını okudun mu Ferguson kim biz onunla dövüşmeyiz daha büyük maç arıyoruz dedi. :) Birkaç yerde Khabib-Gsp Ferguson-McGregor ayarlanacak deniyor bana mantıklı geldi.

GSP ne adam yaw emeklilikten cikacaksa oyle adamlar cikacak Bisping'in agzina sicti resmen Khabib'i de cok zorlar ama Khabib bence kazanir o maci

Ferguson McGregor olursa Conor denen sarlatan iyice rezil olur Ferguson title shot hak ediyor sakatliktan muthis dondu bence stili Khabib'e ters yerde muthis bir submission cikarabilir ayakta da dirseklerle zorlar

Wilder guard almayı beceremiyor yada hiç bilmiyor. Bu adamın tek planı sağını saklayıp rakip açıldığında vurmak.

Özellikle Joshua ya karşı bu tarz dövüşürse Joshuadan tarihi nakavt izleriz. Benden söylemesi.

Joshua nın özellikleri :

- Kapalı guard dövüşür

- Müthiş bir sol kroşeye sahip

- Kombine yumruklar

- Ani etkili aparkatlar

- Ring hakimiyeti

- Rakibe göre taktik değiştirme

Wilder in özellikleri :

- Patlayıcı gücü çok yüksek

- Müthiş güçlü sağ direk

- Rakip ile mesafe kontrolü

- Refleksleri çok iyi

Joshua nın eksileri :

- Vurmak için açıldığında kontra yumruklar alabiliyor.

- Kondisyonu her geçen maçta daha iyi olsa da kaslardan dolayı rakiplerine göre kondisyonu biraz sıkıntılı.

- Yüzüne yumruk almamak için omuzunu ön planda tutuyor. Bu da vücuda net yumruklar almasına neden oluyor.

Wilder in eksileri :

- Vuruş tekniği yok. Müthiş güçlü bir sağ direği var ama tekniği yok.

- Guard almayı bilmiyor ve rakiplerine karşı çok riskli şekilde açık guard dövüşüyor.

- Avuç içi yumruklar. Gücünü vururken dengeli kullanamıyor ve dengesiz savruk yumrukları var.

- Boks tekniği zayıf. Rakip üzerinde taktik değiştirme yok.

Bakın Joshua boş bir boksör değil. Bu adam Klitschko ve Povetkin i nakavt etti.

Son Povetkin maçını izleyenler görmüştür. Povetkinin çenesi sağlamdır bu adam bir tek Klitschko ya yenildi.

Joshua Povetkin i 7. rauntta nakavt etti.

Wilder in Ortiz maçını izleyenler görmüştür. Ortiz 7. rauntta Wilder i nakavt etmek üzereyken raunt arası Wilder i kurtardı.

Wilder köşesine sallanarak grogi bir şekilde gitti.

Joshua yaptığı 22 maçın hiçbirinde Wilder in Ortiz maçındaki gibi bir duruma düşmedi.

Klitschkonun efsane bir sağ direği olduğunu tüm boksseverler bilir. Joshua o sağ direği Klitschko dan 2 kez yedi.

6. ve 10. rauntta.

6. rauntta knockdown oldu. Kalktı devam etti 10. rauntta Klitschko dan yine net bir sağ direk yedi ama bu kez sallanmadı.

11. rauntta Klitschko yu 2 kez knockdown ederek nakavt etti.

Joshua'nın biraz size'ını küçültmesi lazım. Kaslardan rahat hareket edemiyor. Bir müddet sonra kondisyonu düşüyor ve tıkanmalar oluyor.

Joshua'nın biraz size'ını küçültmesi lazım. Kaslardan rahat hareket edemiyor. Bir müddet sonra kondisyonu düşüyor ve tıkanmalar oluyor.

Aynen katılıyorum.

Ama bu sefer yumruk gücü zayıflayacaktır ve yere şimdiki kadar sağlam basamaz.

Bu adamın boyu 1.98 cm ve 110 - 115 kg arasında maçlara çıkıyor.

Uzanma mesafesi 2.08 cm.

Aynen katılıyorum.

Ama bu sefer yumruk gücü zayıflayacaktır ve yere şimdiki kadar sağlam basamaz.

Bu adamın boyu 1.98 cm ve 110 - 115 kg arasında maçlara çıkıyor.

Uzanma mesafesi 2.08 cm.
Başka çaresi yok maalesef. Çenesi kuvvetli, kondisyonu iyi bir standart boksör karşısında bile sıkıntıya girebilir.

Bence tek çaresi kas kütlesini asgari seviyede azaltmak.

Başka çaresi yok maalesef. Çenesi kuvvetli, kondisyonu iyi bir standart boksör karşısında bile sıkıntıya girebilir.

Bence tek çaresi kas kütlesini asgari seviyede azaltmak.

Kondisyon için bu yapılabilir.

Günümüzde ağırsikletteki isimler ve kaliteleri ortada. Joshua yı Klitschko dan başka bir boksörün yıkacağını sanmıyorum.

Adam ciddi bir kas kütlesine sahip. Yere de sağlam basıyor. Klitschko nun efsane sağ direğinde bir tek yıkıldığını gördüm.

Bu adam ancak puanla maç kaybeder. O da süper kondisyonu olan hızlı puancı boksörlere.

Çenesi zayıf yere bassa ne olur wilder sağlam indirsin sonra görürüz joshua yi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt