MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Yuzde yuz katiliyorum resmen kaciyor
ben joshuayı begeniyordm ilk cıktıgında ama 90 dönemi boksörlerinide izlemiş biri olarak bu cocukta ışık var diyordum ta ki menajerinin
oyunlarını görene ve klitschko gibi povetkin gibi hem mental hem fizik olarak bitmiş emekli 40lı yaslardaki iki adam karsısında un cuvalına dönen gencecik cok güclü denen joshuayı görünce yok aga dedim bu cocuk daha olmamıs
burda arkadasın biri gelmis o ihtiyarları övüyordu aj savunacam diye ozamanda dedim birşeyler eksik bu aj de ve bence kendini hala tam ıspat etmedi isterse bütün kemerleri alsın süpürsün
yabancı siteleride okuyorum ciddi eleştiriler var ama bence kendisini en cok baltalayan bizzat meneajeri
bir gün bu sözleri yutturup göt ederse ozaman saygımı kazanır helal olsunda derim tabi
ama su an sokak dövüscüsü wilder daha sempatik geliyor

Doping çıkmış Miller'de ama Joshua'nın menajeri gece iptal değil diyor başka birini bulurlar muhtemelen.

Charr, Pulev falan sıraya girmiş zaten.

Son düzenleme:
Ortiz olsa tadından yenmez.. M.Charr da tweet atmış galiba zorunlu rakibi ben olmalıyım diye... E. Hearn bulur birilerini ama şu saatten sonra rakip olacak kişi dayağını yer , parasını alır.. Charr-Pulev falan 5 raunt göremez..

Kum torbası ya ikisi de benim de aklıma Whyte geldi zamanında yenmişti ama adam o günden beri bayağı gelişti zorlar en azından.

Üst Alt