Modem Tüm Işıkları Yanıyor Ama Wifi Yok? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modem Tüm Işıkları Yanıyor Ama Wifi Yok?

Evet arkadaşlar yarım saatte bir birden wifi kesiliyor, gidip modeme baktıgımda wireless dahil tüm ışıkların yandığını görüyorum ama wifiye girdigimde kablosuz ağım göremiyorum? Sebebi ne olabilir

Evet arkadaşlar yarım saatte bir birden wifi kesiliyor, gidip modeme baktıgımda wireless dahil tüm ışıkların yandığını görüyorum ama wifiye girdigimde kablosuz ağım göremiyorum? Sebebi ne olabilir
Reis eğer Superonline kullanıyorsan böyle şeyler oluyor eğer modemin üzerinde reset tuşu varsa oradan sıfırlayabilirsin modemi, veya uzun zamandır aynı modemi kullanıyorsan bazı sorunlar oluşaniliyor sürekli wifi kopması, internet yavaşlaması vs. kullanmadığın zamanlarda modemin tüm fişlerini çek kapalı dursun özellikle geceleri yatacağın zaman bunu yap 1-2 hafta boyunca sorunun çözülür

En azından benimki çözülmüştü ...

Airties 205 modemlerde arayüze giriş problemi oluyodu. ie8 tarayıcı istiyodu baska türlü giriş de yapılmıyo girsen dahi yavaslıktan işlem yaptırmıyodu. baska modemde denk gelmedim hiç.

hard reset at.
bu tarz birşey olur:

img_599fd1c2b6433[1].jpg

sonrasıda modemin modeline bakıp, daha yeni bir firmware varmı diye kontrol et. varsa indir güncelle.

dün aynısını yaşadım, kapatıp açınca düzeldi ama sonra gene aynı.. modemi sıfır aldım bir ay önce

bu ülke de internet bile işkence, zaten verdiğin en fazla 8 9 mbit mübarek

dün aynısını yaşadım, kapatıp açınca düzeldi ama sonra gene aynı.. modemi sıfır aldım bir ay önce

bu ülke de internet bile işkence, zaten verdiğin en fazla 8 9 mbit mübarek
Valla sorma ne yapacagız acaba?

Hocam bu ne küllük olmuş bu.
Sen paraya kıy güzel bir modem al.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ögrenci adama 250 lira koyuyor ne yapalım :)

Yapabileceğin her şey başlıkta yazılmış, çare olmadıysa el mecbur değiştireceksin ne yazık ki. Hard reset sonrası da mı düzelmedi ?

Üst Alt