Modem Tüm Işıkları Yanıyor Ama Wifi Yok? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modem Tüm Işıkları Yanıyor Ama Wifi Yok?

Nerde çer çöp modem var veriyorlar onları.

2 sene önce bunu almıştım çok memnunum.

8938688184370.jpg

Asus RT-N12+ 300Mbps 5dBi Geniş Bant Router/Access Fiyatı
@Demir Baş

bu antenler gündüz konuştuğumuz sorununu çözer mi?

Modem tavsiyesi başlığı varmıydı bilmiyorum ama ben bulamadım o yüzden burdan yardımlarınızı isteyeceğim acil olarak,

Evdeki modem sıkıntı yaratıyordu sürekli ama bir şekilde devam etmiştim ama artık yenisini alma vakti geldi.

Biraz araştırma yaptım bazı modellerde mutabık oldum ama hangisini alayım konusunda tam fikir sahibi olamadım ve bu konuda sizden yardım bekliyorum. Bunların arasından yada kesinlikle bunu al diyeceğiniz başka modeller olursa da tavsiye verirseniz sevinirim.

Benim kafamda olanlar;

Asus DSL AC-51 (bu modem teknoloji mağazalarında yok sadece internetten alınıyor o yüzden hemen almak istediğimden biraz geri plana attım)
Asus DSL AC750

Tp-Link Archer VR300 AC1200

Sizce?

Yok mu fikri olan?

Fiberciler cogaldigi icin destek alamiyor olabilirsin

Donanimhaber forumuna gitmeni oneririm , sayisiz oneri olur orada

Baktım birçok foruma ama genelde iyi yorum yapanda var kötü diyende sonuç olarak ne kadar çok forum dolaşıp araştırma yaparsan kafan o kadar çok karışıyor. Yorumlar birbiriyle örtüşmüyor, birisi bu konuda çok iyi derken diğerisi en kötü olduğu nokta bu diyor. Yorumlar yüzeysel çoğu yerde.

Burada muhakkak a/v dsl modem kullanan vardır yorum yapar diye düşündüm bakalım, yorumun için de teşekkür.

Rakamsal degerleri hemen hemen ayni olan modemlerden ucuzu al gec . Eger tek problem olma olasiligi olan kapsama noktasinda bir eksiklik hissedersen alirsin bir router (ki bir kac mesaj ustteki kraldir) olur biter

Neden modem aliyorsun ? Kirala gitsin servis saglayicidan

Rakamsal degerleri hemen hemen ayni olan modemlerden ucuzu al gec . Eger tek problem olma olasiligi olan kapsama noktasinda bir eksiklik hissedersen alirsin bir router (ki bir kac mesaj ustteki kraldir) olur biter

Neden modem aliyorsun ? Kirala gitsin servis saglayicidan

Servis sağlayıcısının vermiş olduğu hızı modem yüzünden alamıyorum, yan odalarda wireless çekim gücü çok düşüyor. Modem aç kapa sonrası bir süre düzeliyor sonra yine aynı şeyleri yapmak zorunda kalıyorum. Daha önce Linksys modemini kullanıyordum onlarda Türkiye desteğini kaldırmışlar ve sıkıntıyı çözemeyip internet sağlayıcısının verrdiği bir modemi kullanmak zorunda kaldım ama muhtemelen kalitesiz birşey olduğundan tam anlamıyla hizmet alamıyorum.

Kirala olayını bilmiyordum o nasıl oluyor?

Hicbirimiz kendi modemimizi kullanmiyoruz ki

Gelin kurun diyoruz modemi de birakip gidiyorlar , bazi kampanyalarda modem ucreti bile odemiyoruz , bazilarinda 3-4 lira ekstrasi oluyor

Bozulursa gelip degistiriyorlar falan filan

Hic kendi sahibi oldugum modem olmamistir , varsa eskiden onlari da router olarak kullaniyorum

Üst Alt