# Modeste M’Bami | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Modeste M’Bami

Aranan kan İspanya’dan

Cim-Bom, Almeria’da forma giyen Kamerunlu ön libero Modeste M’Bami’yi renklerine bağlıyor. Parasını alamadığı için sözleşmesini fesh edecek 27 yaşındaki yıldıza karşılık 1 milyon euro ödenecek

01:17 | 20 Haziran 2010

NEVZAT DİNDAR

Orta sahasını defansif iki oyuncuyla güçlendirme kararı alan Cim-Bom aradığı ilk ön liberoyu İspanya’da buldu.

Vincenzo Grella defterini kapattıktan sonra yeni bir strateji belirleyen Galatasaray’ın, Almeria forması giyen Kamerunlu Modeste M’Bami için yoğun temaslarda bulunduğu ve 27 yaşındaki siyahi orta saha oyuncusuyla prensipte anlaştığı öğrenildi. Alman kulübü Hoffenheim’in ciddi olarak ilgilendiği M’Bami’nin, sarı-kırmızılı takımla anlaşması üzerine devreden çıktığı vurgulandı.

Almeria ile 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan M’Bami’nin sözleşmesindeki bir maddeyi koz olarak kullandığı ve bu yüzden İstanbul’a gelmesinde sorun yaşanmadığı bildirildi. İspanya’da yaşanan mali krizin futbol sektörünü de etkilemesi yüzünden Almeria’dan parasını alamayan Kamerunlu futbolcunun, Galatasaray’a gelmeye hazır olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı kulübün daha önce Fransa’da Marsilya, PSG ve Sedan formaları giyen M’Bami’nin sözleşmesindeki 1 milyon euroluk tazminatı ödeyerek transferi bitireceği vurgulandı.

Poulsen misillemesi!

Öte yandan Cim-Bom’un, Juventus’ta oynayan Poulsen’le ilgilendiği bildirildi. Stoch’u Fenerbahçe’ye kaptıran Galatasaray’ın, ezeli rakibinin geçen sezon yoğun çabalara rağmen ikna edemediği başarılı ön liberonun peşinde olduğu ileri sürüldü. Danimarka’nın, Dünya Kupası kadrosunda yer alan 30 yaşındaki Poulsen’in, kulübü Juventus’la 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

Milliyet

Cevap: # Modeste M’Bami

Mbami%20look-original.jpg

11_d26c067b7b7e65aa46487fced9c8b17a_332.jpg

_1233560_mbami300.jpg

İlginç saç şekilleriyle dikkat çeken bir oyuncu.

Ya Şu Emanayı Transfer edemez miyiz ? Adam geçen sezon 2. ligde oynadı.Bence ucuza kapatabiliriz.Keşke Adnan Sezgin bir süpriz yapsada Emanayı koluna takıp getirse

Modeste M’Bami

Aranan kan İspanya'dan

Orta sahasını defansif iki oyuncuyla güçlendirme kararı alan Cim-Bom aradığı ilk ön liberoyu İspanya’da buldu.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Vincenzo Grella defterini kapattıktan sonra yeni bir strateji belirleyen Galatasaray’ın, Almeria forması giyen Kamerunlu Modeste M’Bami için yoğun temaslarda bulunduğu ve 27 yaşındaki siyahi orta saha oyuncusuyla prensipte anlaştığı öğrenildi. Alman kulübü Hoffenheim’in ciddi olarak ilgilendiği M’Bami’nin, sarı-kırmızılı takımla anlaşması üzerine devreden çıktığı vurgulandı.

Almeria ile 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan M’Bami’nin sözleşmesindeki bir maddeyi koz olarak kullandığı ve bu yüzden İstanbul’a gelmesinde sorun yaşanmadığı bildirildi. İspanya’da yaşanan mali krizin futbol sektörünü de etkilemesi yüzünden Almeria’dan parasını alamayan Kamerunlu futbolcunun, Galatasaray’a gelmeye hazır olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı kulübün daha önce Fransa’da Marsilya, PSG ve Sedan formaları giyen M’Bami’nin sözleşmesindeki 1 milyon euroluk tazminatı ödeyerek transferi bitireceği vurgulandı.

Poulsen misillemesi!

Öte yandan Cim-Bom’un, Juventus’ta oynayan Poulsen’le ilgilendiği bildirildi. Stoch’u Fenerbahçe’ye kaptıran Galatasaray’ın, ezeli rakibinin geçen sezon yoğun çabalara rağmen ikna edemediği başarılı ön liberonun peşinde olduğu ileri sürüldü. Danimarka’nın, Dünya Kupası kadrosunda yer alan 30 yaşındaki Poulsen’in, kulübü Juventus’la 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

KAYNAK : www.ligtv.com.tr

Yönetimden tamda bu tarzda transferlerden ötesini beklemiyorum.

Ya sakat ya yaşlı yada böyle kulübüyle problemli oyuncuların peşinde koşuyoruz.

Bu sezon ilk defa transfer bölümünde çıkan bu habere ciddi ciddi inanmaya başladım :(:(

Ben de inanıyorum.Adnan Sezgin ancak bunu ikna eder.Yani Gençlerbirliği toçularını.

M'Bami kötu oyuncu degilki. Adam DK'da kötu performans gösteriyor kabul ama bu onun bizde kötu oynuyacagi anlamina gelmez.

Elano bizde vasat performans gösterdi ama su anda DK'da dökturuyor.

Bu açidan bakiyorum ben.

Elano'nun Dünya Kupasında döktürdüğü yok, Elano aynı Elano siz sadece gol ve asiste aldanıyorsunuz.

M'Bami'ye gelirsek hiç izlemedim ama sanırım bu geçen sezon bonservissiz olan, Bursa'yla ismi geçen oyuncu. Yanılıyor muyum?

Üst Alt