Modlar Burayı Unutmayın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modlar Burayı Unutmayın

Cezamızı yedik 3 günlük ama olsun. Canları saolsun herkesin. Başta biraz alınganlık yaptım gerçi ama düşününce forumun sağlığı açısından belki de verilmesi gerekilen bir cezaydı. Ama Eray Öztürk abiye sözüm vardı. Duyuyorsa beni valla abi küfür veya sövme yok. Melo'ya karaktersiz dediğim için ceza aldım :)

Velhasıl-kelam ceza önemli değil. Online modlar gelsin de sohbet edelim. Bana 3 gün, diğer arkadaşlara da cezalarının bitimine kadar refakat etsinler :D Burası çok eğlenceli olabilir. Aklımda değişik fikirler var :)

Renkdasım bugun boş vaktim azdı öneriler yapmıssın yine yarın inceliycem boş geçiyor sanma :D her şey aklımda boşvermiyorum projeyi vs :asd22:

Tabiki tüm cezalı arkadaşlar ve sen istediğiniz zaman sohbet edebiliriz. Nasılsın bu arada, ben iyiyim sağol.

şükürler olsun çok iyiyim. burayı hareketlendirmeye geldik işte :) konuyu ben açtım ama cezalı tüm arkadaşlar yazsın tabiki. Ama burda ceza konusu konuşulmasın. Sohbet ortamı olsun. abi sen Antalyadaydın değil mi?

Evet Antalya' dayım. Buralar çok sıcak vallahi. Denizeden insan çıkmak istemiyor.:D

Yapma abi ya :) çıkma abi yatıya kal denizde :D
geçen yaz Alanyaya tatile gitmiştik. Foruma üye olmadan önce. Bu seneye daha belli değil ama olur da güneye inersem sizinle kesinlikle tanışmak isterim :)

Edit: Şehir plancısı olduğumdan mimari yapılara ilgim var. Belgeseller iyi oldu tabiki. Ben de forumdaki arkadaşlara daha iyi belgeseller bulmak için araştırmış oluyorum :)

Recep İçfındık burdan devam edelim.
Mimari restorasyon bölüm olarak nasıl pek bilmiyorum ama bizde koruma amaçlı imar planları yapılır özgün yapı ve yapı gruplarının korunması için. Tabi hem özgünlüğünü, geçmişini koruyacak hem de günümüzün şartlarına uyum sağlayacak şekilde planlanması gerekir. Siz biraz daha yapı bazında yani alt ölçekte bakıyorsunuz sanırım.

Mutlaka beklerim. Bir acı kahve ısmarlarım sana. Sadece sana değil gelen herkese kapım açık. Bu arada ben Kaş'tayım.:)

Peki. Olur da İstanbul'a yolunuz düşerse ben de beklerim abi. Bazen forumda dikkat ediyorum da teknoloji ile ilgili oldukça ciddi bilgi birikiminiz olduğunu düşünüyorum. Ama uyumam gerek bunla ilgili yarın konuşalım :) İyi geceler abilerin kralı :hat:

Peki. Olur da İstanbul'a yolunuz düşerse ben de beklerim abi. Bazen forumda dikkat ediyorum da teknoloji ile ilgili oldukça ciddi bilgi birikiminiz olduğunu düşünüyorum. Ama uyumam gerek bunla ilgili yarın konuşalım :) İyi geceler abilerin kralı :hat:

İnşallah Doğan. İstanbula çoktandır gelmeyi düşünüyorum. Umarım bir gün yolumuz kesişir. Teknolojiye alakam, aşırı bu alana merakımdan kaynaklıdır. Çok severim ve araştırırm. Sanada iyi geceler.:)

Recep İçfındık burdan devam edelim.
Mimari restorasyon bölüm olarak nasıl pek bilmiyorum ama bizde koruma amaçlı imar planları yapılır özgün yapı ve yapı gruplarının korunması için. Tabi hem özgünlüğünü, geçmişini koruyacak hem de günümüzün şartlarına uyum sağlayacak şekilde planlanması gerekir. Siz biraz daha yapı bazında yani alt ölçekte bakıyorsunuz sanırım.

tarihi binalarin restorasyon ve rolove calismalarini yapiyoz biz

Dogan yarin guzel.maclar var burda paylas oraya tasiyalim konu uplansin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt