GSC Scout - # Mohamed Kaba | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Mohamed Kaba

1698414343385.png

Doğum Tarihi: 27.10.2001
Boyu: 1,85 m
Uyruk: Fransa
Mevki: Merkez orta saha
Oynadığı Takım: Lecce
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2027

Bugun 22 yasina girmis. Ndombele/Youssouf Fofana karisimi birsey. Bunlar 20-30 milyon euro olmadan neden bulunmaz/alinmaz der cogu zaman bizim taraftar.

Yazin 3.5 milyon euroya alinirmis simdi 8-10 isterler devre arasinda.

VIDEO:

Aynı takımda oynayan Hjulmand Sporting Lizbon'a gitti ve orda çok beğenildi.Lider karakteri özellikle en çok sevilen yanı oldu..

Kaba her mac oynuyor, cok istikrarli ve cok guclu. Koy Torreira'nin yanina o da rahat eder. Ayrica Sergio kadar oyun kurma konusunda bir eksigini gormuyorum.
Boey'den kaynaklı Gendrey'in oynadığı maçlar için Lecce'yi izlemiştim de Gendrey'i ben Boeyle kıyaslamıyom ama savunma anlamında çok dağınık 1 görüntü gösteriyo savruk 1 oyuncuydu izlediğim maçlarda.O oyuncu hakkında son zamanlarını takip edebildin mi Alper abi?

Geçen yıldan beri en az 10 kez bahsetmişimdir. Lecce 3 milyona aldı çünkü 1 yıllık sözleşmesi kalmıştı, biz de alabilirdik yani. Bu saatten sonra zor artık. Kaba şart değil, aradıktan sonra bu profilde oyuncular bulunabiliyor. Mesele şu ki biz bu tip oyuncularla ilgilenmiyoruz. Ndombele' nin senelik ücreti bile değil bonservisi...

ben de strefezza'yı çok beğeniyom bu takımda. mertens gidince yerine gelse hoş olurdu ama 2. lige filan düşmezlerse joao pedro filan gibi bize kolay kolay yedirmezler heralde

Üst Alt