Mohamed Salah, Liverpool ile 5 Yıllık Yeni Sözleşme İmzaladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mohamed Salah, Liverpool ile 5 Yıllık Yeni Sözleşme İmzaladı

7748b003188907630313b7e0adf3f914

Liverpool ile muhteşem bir sezonu geride bırakan Mohamed Salah, 2023 yılına dek sürecek yeni sözleşmeye imza attı.

İyileştirilmiş 5 yıllık sözleşmeye imzasını atan Salah'ın, sözleşmesinde serbest kalma bedeli bulunmuyor.

Liverpool'daki ilk sezonunda tüm kulvarlarda 44 gole imza atan Salah, Altın Ayakkabı dahil birçok ödül kazandı.

Konuyla ilgili Liverpool websitesine konuşan Jürgen Klopp, "Bunu, muhteşem bir sezon geçiren bir futbolcuyu ödüllendirmek olarak görebilirsiniz." dedi.

"Ayrıca onun Liverpool'a ve Liverpool'un ona olan güvenini de gösteriyor."

Goal

:tbr::tbr::tbr::tbr:

tespitin kralı mal liverpool sanki salah hep bu performansı sergileyebilecek ?
l

liverpool bu sene şampiyon olsaydı, belki o zaman 3 yıllık sözleşmeyi hak ederdi..

Bu tarz uzun sözleşmelerin pek hayır getirdiği görülmemiştir

Belki yine faydalı olur ama ne gerek var riske,sözleşme süresi baki kalsın ücretini artır ödüllendirmek istiyorsan

Gerçi adamlara çerez parası gibi bir şey yine de doğru bulmuyorum bu tarz hamleleri,şimdi biz Gomis'in ücreti artırsak söverim şahsen

Bu tarz uzun sözleşmelerin pek hayır getirdiği görülmemiştir

Belki yine faydalı olur ama ne gerek var riske sözleşme süresi baki kalsın ücretini artır ödüllendirmek istiyorsan

Gerçi adamlara çerez parası gibi bir şey yine de doğru bulmuyorum bu tarz hamleleri şimdi biz Gomis'in ücreti artırsak söverim şahsen

abi önemli olan şu ben liverpoolda, önümüzdeki 10 yıl içinde epl veya cl yi alacak potansiyel göremiyorum..

eee öyleyse bu işi ticarete dök.. salah altın değerinde sat gitsin, neyin showu bu?

Üst Alt