# Mohamed Sissoko


Calciomercato Juve: il Galatasaray su Sissoko(TORINO) - La Juve, che sta per scambiare Melo con Diarra, ha ricevuto un'offerta dal Galatasaray per Sissoko. Il club turco ha offerto 7 milioni di euro, difficilmente i bianconeri lasceranno partire il centrocampista che piace a Conte, anche se un'offerta superiore ai 12 milioni potrebbe cambiare le cose.M.S.Calciomercato Juve: il Galatasaray su Sissoko
 
Cevap: Momo SissokoÇok beyendiğim bi oyuncu , Liverpoolda oynarkende beyenmiştim çok , Juventusta pek maçlarını seyredemedim zaten çok maç oynayamadı ama bize gelirse buyuk katkı sağlar.
 
Cevap: Momo SissokoTop kullanma konusunda Cana'dan farkı yok, ama savunma direnci, pozisyon bilgisi, mentali Cana'dan ustun. Bence Culio kalacaksa, dmc'ye gerek yok. Culio'yu Cana(cokuste), Juve'li Sissoko(adı kaldı), ve Muntari'ye(sunderland'te kotu oynadı) tercih ederim. Culio bunlardan fiilen daha iyi. Kafam iyi laf etmeyin aynen cevabınızı veririm, alıntı yapmayın ok.
 
Cevap: Momo SissokoKi bu da imkansız gibi. Her sezon uzun bir sakatlık dönemi var. En son dizinden sakatlanmış. Gereksiz bir risk, 7 milyon euro gibi paralar verilecek ise önlibero için iyi isimler bulunur.Geçen Şubat ayında ameliyat oldu. Sonrada sezonu kapattı diye biliyorum. Dizden ameliyat çok sıkıntı. Yani FT bu adamı beğeniyordur onda bir sıkıntı yok ama güvenip de alıp orta sahayı emanet edemezsin. Bence haber yalan
 
Cevap: Momo SissokoTop kullanma konusunda Cana'dan farkı yok, ama savunma direnci, pozisyon bilgisi, mentali Cana'dan ustun. Bence Culio kalacaksa, dmc'ye gerek yok. Culio'yu Cana(cokuste), Juve'li Sissoko(adı kaldı), ve Muntari'ye(sunderland'te kotu oynadı) tercih ederim. Culio bunlardan fiilen daha iyi. Kafam iyi laf etmeyin aynen cevabınızı veririm, alıntı yapmayın ok.Bence yanılıyorsun. Top kullanma konusunda çok çok çok farkı var Cana'dan. Cana'yla kıyaslamak Drogba'yla Yaser'i kıyaslamak gibi olurEdit: Sadece top kullanma konusunda kıyaslamakan behsediyorum.Edit: Son cümleyi görmeiştim kusura bakma ;)
 
Üst Alt