# Mohamed Sissoko - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mohamed Sissoko

Cevap: Momo Sissoko

Defansif oyuncularla ofansif olanları kıyaslamanın ne anlamı var ki? Culio futbolcudur ayrıca.

Bence yanılıyorsun. Top kullanma konusunda çok çok çok farkı var Cana'dan. Cana'yla kıyaslamak Drogba'yla Yaser'i kıyaslamak gibi olur

Edit: Sadece top kullanma konusunda kıyaslamakan behsediyorum.

Edit: Son cümleyi görmeiştim kusura bakma ;)

Oyuncuların son bir yılını izleyen, iyi kötü objektif olmaya çalışanlara söylemedim o lafı. Anlayan anladı zaten forumdaki hem yaşı hem de fikrini bilgisini olgunlaştırmamış arkadaslara söyledim. Cana'yı begenmiyorum ya yine başlarlar, ne içtiysen aynısından diye :) sıkıldım boyle şeylerden çunku.

Sissokko Lassın bi model düşük versiyonu.Muntariden kat be kat iyidir.Tabii sakatlık durumu nasıl onu incelemek lazım

Cevap: # Momo Sissoko

Sissoko'yu aylardır burada yazıyordum. Diye diye getirticez galibe.

Takım oyuncusudur. Hücumda asla bir Mama Diarra etkisi yaratmaz. Fakat 26 yasında, top teknigi vasat üstü normal. Ver-kacları, kısa pasları falan fena degil. Defansı rakibe adım attırmaz derecede iyi. Liverpool'un CL finali oynadıgı dönemde takımın direnc gücünün büyük bir etkeniydi. Juve'de hic birsey kaybetmedi. Taa ki bu sezon hem hocasıyla sorunlar yasadı hemde sakatlık gecirdi.

Daha evvelde yazdıgım gibi, Lass geldigi an 8 civarı bir paraya rahatca alınabilecek bir isim.

Cevap: # Momo Sissoko

Vallaha diye diye getirecez bunlardan birini.

Bu da olur bunun kardesi de olur.

Lassana Diarra da olur Alou Diarra da olur.

Baskan bize ya Diarra ya Sissoko getiiiiir

Cevap: # Mohamed Sissoko

Bu adamı bir zamanlar hayal olarak görüyordum.Çok beğendiğim bir oyuncu..Boyuna rağmen oldukça hızlı bir adamdır. Orta sahayı 2,3 adımda parseller..

Bu yüzdende defansif anlamda orta sahayı tek başına doldurur.Ofansa desteğide kötü değildir.Muntari falan bu adamın yanında civata kalır.Benim gözümde en az lassana diarra kadar değerlidir.

En büyük handikabı geçirdiği ciddi sakatlık..Eğer sakatlık konusunda sıkıntısını asmışsa kesinlikle gelmesini çok isterim..

Mükemmel bi oyuncu..

Selçuğun yanına sağlam bi ön libero lazım.. Cuk diye oturur.. Juventus satacak bu adamı alırsak çok iyi iş yaparız..

İyi adamda,ama bütün kariyerınde ortalama 20 maç oynamış her sene.Sakatlık başına bela heralde böyleyse alınmasın kesinlikle.

geçen seneye kadar gs de görmek istediğim oyuncuların başında geliyordu ama çok sakatlanıyor tamam daha sakatlanmaz dedim gene sakatlandı.

G.Saray ve F.Bahçe'den dev hamle

244062891.jpg

Orta sahaya bir yabancı oyuncu transferiyle güçlerndirmek isteyen Türk futbolunun iki dev kulübü G.Saray ve Fenerbahçe, yıldız isimlere yöneldi.

Transferin yurt içinde hareketli takımlarından olan Fenerbahçe yurt dışı transferinde ise sessizliğini koruyor. Yabancı basında her gün yeni bir ismin adı Fenerbahçe ile anılırken ortaya atılan son iddaa ise Juventus'tan Mohammed Sissoko oldu.

İtalya basınına göre daha öncede Appiah transferi nedeniyle de iyi ilişkiler kuran iki kulübün İtalya'da beklenen performansı gösteremeyen Mohammed Sissoko için Fenerbahçe'nin devrede olduğunu iddaa etti. Haberde Malili orta saha oyuncusunun transferi için Lyon, Marsilya, Schalke 04, Wolfsburg ve Fiorentina kulüplerinin de istekliği olduğu belirtildi.

REYES TAMAM GİBİ

Galatasaray, Ceyhun Gülselam transferinin ardından gözünü yeniden Avrupa’ya çevirdi. Atletico Madrid'in yıldızı Jose Antonio Reyes'i transfer listesine alan sarı kırmızılılar, İspanyol ekibiyle pazarlıklara başladı. Ali Gürsoy'un Reyes için Atletico Madrid ile yaptığı ilk görüşme olumlu bir şekilde sona erdi. Gürsoy'un raporuna göre son kararı Ünal Aysal ve Fatih Terim verecek.

ntvspor

Muntari'ye tercih ederim.

2004-2005: 21 mac ilk 11/ 14 mac yedek = 35 mac saglam

2005-2006: 37 mac ilk 11/ 8 mac yedek = 45 mac saglam

2006-2007: 25 mac ilk 11/ 3 mac yedek = 28 mac saglam

2007-2008: 20 mac ilk 11/ 7 mac yedek = 27 mac saglam

2008-2009: 29 mac ilk 11/ 1 mac yedek = 30 mac saglam

2009-2010: 19 mac ilk 11/ 4 mac yedek = 23 mac saglam

2010-2011: 13 mac ilk 11/ 14 mac yedek = 27 mac saglam

Son sezonu icin sakattı diyenler var. Sakatlıktan ziyade hocasıyla sorunlar yasadı gectigimiz sezon.

3 yillik kontrat ve 7 milyon avro bonservis + 1 milyon avro bonus ile bu aksam Psg'ye imzalayacak .

Gitsin.

Felipe Melo'yu aldık.

Bize şimdi biraz daha ofansif bir adam lazım.

Lass bu anlamda daha başarılı.

Ama açıkcası bizim ihtiyacımız olan yaratıcılığıyla öne çıkacak bir isim.

Lucho Gonzales olabilir mesela.

Melo transferinde demek istedigim tam olarak buydu. 6 milyona maal oldu adam. 1 milyon üzerine koyup benzer kalitede (bence daha iyi) daha genc bir oyuncuyu "satın" almak mümkündü.

Yeterince arastırmıyoruz. Panik havasi yok deselerde bariz panik havasi mevcut.

6-8'e alinir derken inanmiyordu kimse.

Üst Alt