GSC Scout - # Mohanad Ali - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle o seviyenin cok ustunde. Bence bizim ikinci santraforumuz olacak kadar var. Hatta hizli gelisir hocalar da ustune duserse sene sonuna as santraforumuz haline bile gelebilir

Maç oynamadan asla gelişmez bence. Bu her futbolcu için geçerli. Seviyesi yukarıda olabilir ama bize gelip beklemesindense kiralık gitmesi çok daha iyi olur. Tamam alt lige kiralamayalım da Denizli gibi lige yeni çıkan bir takıma verip sürekli 11 oynaması lazım. Bizim ligde 19 yaşında çocuk oynatacak kadar cesaretli hoca yok. Bir iki hafta kötü oynasa hemen arka plana atarlar.

Mesela Emre Çolak; 2012'de şampiyon olduktan sonra yapılan CL transferleri ile birlikte yedek kalacağı çok aşikardı. Ben o dönem gelip yazdım buraya herkes güldü dalga geçti. Dedim ki Emre eskisi kadar forma bulamayacak ve kendini geliştiremeyecek. Kayseri, Gençlerbirliği gibi bir takıma kiralayalım gelişimi durmasın. Tabi o dönem herkes uçuyor Emre böyle olacak Emre wonderkid vs. Maç kondisyonu çok farklı bir şey gitsin oynasın ispatlasın sonra zaten yetenekli ise formayı kapınca bırakmıyor. Arda Turan bunun en güzel örneği. Manisa'da neler yaptı sağ bek oynamasına rağmen sonraki sezon neler yaptı sol kanat oynamasına rağmen...

Verilecekse yabanci takima kiraya verilsin.

Fark etmez tabi ama mutlaka her maç 11 oynayacağı bir takıma vermek lazım.

Mesela Belçika liginde baş altı takımlarında kendini rahatça sergileyebilir.

Bizim liglerde oynasın dememin sebebi görsün buradaki hileyi hurdayı alışsın.

Büyük takıma çıktığında yabancılık çekmesin diye bizim ligdeki takımlara kiralayalım dedim.

Maç oynamadan asla gelişmez bence. Bu her futbolcu için geçerli. Seviyesi yukarıda olabilir ama bize gelip beklemesindense kiralık gitmesi çok daha iyi olur. Tamam alt lige kiralamayalım da Denizli gibi lige yeni çıkan bir takıma verip sürekli 11 oynaması lazım. Bizim ligde 19 yaşında çocuk oynatacak kadar cesaretli hoca yok. Bir iki hafta kötü oynasa hemen arka plana atarlar.

Mesela Emre Çolak; 2012'de şampiyon olduktan sonra yapılan CL transferleri ile birlikte yedek kalacağı çok aşikardı. Ben o dönem gelip yazdım buraya herkes güldü dalga geçti. Dedim ki Emre eskisi kadar forma bulamayacak ve kendini geliştiremeyecek. Kayseri, Gençlerbirliği gibi bir takıma kiralayalım gelişimi durmasın. Tabi o dönem herkes uçuyor Emre böyle olacak Emre wonderkid vs. Maç kondisyonu çok farklı bir şey gitsin oynasın ispatlasın sonra zaten yetenekli ise formayı kapınca bırakmıyor. Arda Turan bunun en güzel örneği. Manisa'da neler yaptı sağ bek oynamasına rağmen sonraki sezon neler yaptı sol kanat oynamasına rağmen...

Oynamali zaten ona lafim yok. Ben sadece bizde oynayacak seviyede oldugunu dusunuyorum. Seneye Avrupa ve ZTK ile beraber helalinden 50 mac yapariz. 20 mac forma giyse yetmez mi?

Her hafta duzenli oynamaksa mesele onu garantileyecek bir Anadolu takimi da yok maalesef.

Humam Tariq diye bi herif vardı bi arada,güya dünya starı olacaktı ne oldu ondan haber var mı ?

Sonu benzemesin diyelim

Üst Alt