Monaco 2. Başkanı: "Falcao'nun takımda kalmasını istiyoruz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Monaco 2. Başkanı: "Falcao'nun takımda kalmasını istiyoruz"

Biz kalmasını istiyoruz, Falcao gitmek istiyor demiş. Kontratına saygı duymalı cümlesiyle de bonservissiz göndermek istemiyoruz anlamı çıkıyor. Başka bişey dememiş. Kısacası, Diagne’nin satışı bekleniyor, Monaco’yu bedavaya göndermeye ikna edememişiz.

Buradan Monaco baskani Petrov'a sesleniyorum.
Falcao sayesinde ( + 30 gol attigi sezon) ligde sampiyon olup UCL'de yari final yaptin. Falcao sayesinde o sezon sonunda neredeyse 400 500 milyon euroluk oyuncu sattin. Simdi vefa borcunu odeme zamanin geldi. 2 3 kurusun hesabini yapman yakismiyor. Efendice vedalasin ve helallik alin.

Bu transferin neden uzadığı çok açık belli oldu.
Bizim verdiğimiz para ve önüne koyduğumuz sözleşme falcaonun iştahını kabarttı.
ama monaco falcaoyla sözleşme yenilmek istiyor ama bizi gibi uzun vadeli ve yüksek yıllık ücretli bir sözleşme değil.En kötü sözleşme teklif etmeselerde kesin bir sene daha kalmasını istiyorlar.

Bizim başımızdakilerde bonservis vermek istemiyor.Ve durum inada binmiş gibi..
Ben olsam monaconun yerinde bende vermezdim.

Falcao ismi ve transferi ilk başlarda çok heyecan veriyordu..
Ama gelinen şu noktada,oynanan oyun ve kurulan eksik kadroya baktığımda hiç heyecan falan kalmadı.
Başımızdakilerin yatacak yeri yok.

Falcao'yu, Diagne satılmadığı için alamıyorsak eğer, iç sahada kötü performans sergilediği her maçta ıslıklamak boynumun borcu olur.

Üst Alt