Monaco, Thierry Henry’i Resmen Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Monaco, Thierry Henry’i Resmen Açıkladı

0ea1bb0d3a6ab101450047b7104667cf.png

Fransa Ligi'nde sezona oldukça kötü başlayan Monaco'da Leonardo Jardim'in görevine son verilmesinin ardından yeni teknik direktör resmen belli oldu.2021 YILINA KADAR ANLAŞTILAR

Monaco Kulübü'nden yapılan açıklamada, bir zaman altyapıda forma giyen sonrasında 1994-1999 yılları arasında A Takım formasını terleten Thierry Henry ile anlaşma sağlandığı duyuruldu.

Fransız ekibinin sosyal medya hesabından "Thierry Henry evine dönüyor. Sonsuza kadar Monaco!" açıklaması yapılırken, 41 yaşındaki teknik adamla 2021 yılının Haziran ayına kadar anlaşma sağlandığı belirtildi.

HENRY'NİN YARCIMLARI AÇIKLANDI!

Belçika Milli takımı'nda Roberto Martinez'in yardımcısı olan Thierry Henry, Monaco'da ilk kez 'birinci adam' olacak. Öte yandan yapılan açıklamada Henry'nin yardımcılarının Benfica U23 Takımı Teknik direktörü Joao Carlos Valado Tralhao ve Arsenal Akademisi'nden Patrick Kwame Ampadu'nun olduğu duyuruldu.

"ONA GÜVENİYORUZ, İNANIYORUZ"

Monaco Başkanı Vadim Vasilyev, Henry ile anlaşmalarıyla ilgili olarak "Futbol hakkındaki bilgisi, oyun tutkusunu, onun yüksek standartları ve renklerimize duyduğu bağlılık nedeniyle bu kararı veri. Thierry yeni görevinin farkında ve bu iş için oldukça istekli. O takıma yeni bir dinamik kazandıracak, buna güveniyoruz, ona inanıyoruz" dedi.

HENRY: "SABIRSIZLANIYORUM"

Thierry Henry ise "İlk olarak, benim için çok özel olan bu takımı çalıştırma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Monaco'ya geri döndüğüm için çok mutluyum ve karşımıza çıkabilecek zorluklara baş etmek için kararlıyım. Takımla çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence Hocanin hatasi yoktu. Kim var kim yok sattilar ve coluk cocukla oynamaya basladilar. Yine de kan degisikligi sartti. Fenerin yerinde olsam Jardime teklif goturrum

Basarilar dilerim efsanelerin efsanesi cocukluk kahramanim Thierry Henry :hat:

Kendisini o kadar severim ki her zaman mümkün oldugunda 14 numarayi giydim futbol oynadigim takimlarda. 14 numara olmadigi zamanlarda da Maldini ve Bülent Korkmaz'in 3 numarasini giyerdim.

Hey gidi günler ne güzeldi lan cocukluk dönemleri. Simdi ekmek pesinde kosuyoruz is güclerle ugrasiyoruz.

Üst Alt