Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir yandan yeni teknik direktörleri Frank Rijkaard ile takıma yeni katılacak isimleri bulmaya çalışan Galatasaray, bir yandan da önümüzdeki sezon iç saha ve deplasmanda giyeceği yeni formaların kararını vermeye çalışıyor.

Birbirinden ilginç tasarımlı ve renkli formaların yanında önümüzdeki sezon belki de son kez çıkacakları emektar Ali Sami Yen de unutulmaması çok hoş ve ince bir jest olarak görülüyor.

Temmuz ayında kulübün tanıtacağı formaların renkleri arasında mor da var kahveringi de.. Ama hepsi de birbirinden uyumlu. Tabi formaların üstünde bir de Galatasaray'a sponsor olan Türk Telekom da formayı tamamlamış.. İşte Gazeteport farkıyla Murat Vurucu ve Uğur Karaoğlu tarafından tasarlanan -gayin-sin- internet sitesine gönderilen Galatasaray'ın 2009-10 sezonunda giyeceği, ya da içlerinden seçeceği formalar...

GAZETEPORT- ÖZEL...

Cevap: Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi..

Uğur Karaoğlu'nun tasarladıgı beyaz forma çok hoş duruyor.Umarım yeni sezonda bu formayı görürüz.

Alttan 1. olan , formadan çok günlük hayatta giyilecek türden.

Çubuklunun yaka kısmının beyaz oluşuda bayağı sırıtmış

İçlerinde baştan 1. ve 3. güzel.

60545052.jpg

Resimdekiler gercekten berbat bence. Adam gibi bir tane parcali, beyaz agirlikli ve birde turuncu olursa cok güzel olur.

Bu mor formaları giydiğimizde,olası bir yenilgide gazete başlıklarını tahmin edebiliyorum.

'Cimbom morardı!'..

Yanlız ; formalarda hep kullanılan oval logomuz kullanılmayacak : 1908 Logosu kullanılacak...

Çubuklu klasik derken?Bizim klasik formamız parçalıdır.

Bize Parçalı,Sarı,Beyaz ve Turuncu forma yeter.

Uğur Karaoğlu ve Murat Vurucu'nun yaptığı her çalışma takdire şayan.

Her birine farklı bir yorum yapmakta fayda var;

1. forma: Arsenal'in 2005-06 sezonunda iç saha maçlarında kullandığı formanın aynı rengi. Koyu vişneye çalan bordoya benzer bir renk.

2. forma: Klasik sarı-kırmızı çubuklu bir forma. Ancak kollarında tek bir rengin olması formayı bozuyor gibi.

3. forma: Bildiğimiz beyaz forma. Kullanılmasında hiçbir sakınca yok. Seviniriz ayrıca. :)

4. forma: RC Lens kulübünün 2007-08 sezonunda kullandığı formanın renk ve şekil olarak tamamen aynısı. Oradan esinlenildiği kesin. Rugbyci forması gibi gözükür. Ayrıca Türk Telekom logosu da sarı-kırmızılaştırılınca biraz bozuk çıkmış. Bu formaya pek sıcak bakmıyorum.

5. forma: Buna kahverengi değilde koyu bej rengi tabiri daha uygun olur. Zamanında Bayern München'in buna benzer bir forması vardı sanki.

6. forma: Geldik en çok tartışılan formaya. Tamam turuncuyu da anladık ama Galatasaray Spor Kulübü'nün eflatun rengi ile işi ne ? Real Madrid, Fiorentina gibi kulüpler giyebilir bunu. Çünkü onların rengidir. Ancak Galatasaray Spor Kulübü'nde böyle bir renge yer verilmemeli diye düşünüyorum.

Seçilecek olan formalarımız ise hayırlı olsun diyorum.

Store'a uğrar alırız illa ki.

Sevgiyle kalın.

Çubuklu klasik derken?Bizim klasik formamız parçalıdır.

Bize Parçalı,Sarı,Beyaz ve Turuncu forma yeter.

Parçalı kesin olarak 3 formadan biri olacak. Hem de daima. Bunda şüphe yok.

Diğeri beyaz olacak. Kaldı geriye 1 tane, o da eflatun mu olsun turuncu mu bu irdeleniyor sanırım.

Benim yorumum da farklı değil;

FOREVER TURUNCU :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt