Mortal Kombat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mortal Kombat

Geçtiğimiz haftalarda yeni vizyon tarihi belirlenen Mortal Kombat filminden yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Entertainment Weekly, ilk Mortal Kombat filmi görüntüleri ile bize güzel bir sürpriz yaptı. Ayrıca bazı yeni detaylar da ortaya çıktı.

Mortal Kombat serisi oyun sektöründeki popülaritesi 2019 yılında çıkan Mortal Kombat 11 ile devam ederken, yanına bir de filmleri eklenmişti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge animasyon filmi bizlerle buluşturulmuştu. Ancak marka adına göreceğimiz son film bu olmayacak. Çünkü, çekimleri halihazırda devam etmekte olan büyük bütçeli bir sinema filmi de var.

Bildiğiniz gibi bir süre öncesine kadar 12 Mart 2021 tarihinde izlemeyi beklediğimiz Mortal Kombat filmi, bir kez daha ertelenmiş ve 16 Nisan 2021 tarihine alınmıştı. Ancak güzel olan, izlemek için mutlak suretle sinemaya gitmeyecek olmamız. Öyle ki sinema sektörünün devlerinden olan Warner Bros. tarafından alınan karar doğrultusunda Matrix 4, Dune, Suicide Squad, Tom & Jerry, Space Jam: A New Legacy ve Godzilla vs. Kong gibi büyük filmler ile HBO Max üzerinden de yayınlayacak. Yani istediğiniz takdirde, yeni Mortal Kombat filmini pek tabii ki evinizin rahatlığında da izleyebileceksiniz.

Güney Avustralya topraklarında geçecek olan filmin konusu ve kronolojideki yerine dair henüz herhangi bir detay verilmiş değil. Entertainment Weekly ise yeni görüntüleri dahil bazı detayları paylaştı. Söylenene göre film, daha önceden de açıklandığı üzere 18+ olacak ve Fatality hareketleri içerecek ki aksinin mümkün olmasını beklemezdik, değil mi?

Filmde oyun serisinden Shang Tsung, Raiden, Scorpion, Kung Lao, Sonya Blade, Liu Kang ve Sub-Zero dahil birçok önemli karakteri göreceğiz ve bu karakterler için seçilen oyuncular ile anlaşılmış durumdaydı. Bunların yanı sıra, kadroda Lewis Tan de olacak ve şimdiye kadar bu oyuncunun rolü belli değildi.

Ekli dosyalar

• IMG_20210116_120421.jpg
    IMG_20210116_120421.jpg
    116.6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20210116_120413.jpg
    IMG_20210116_120413.jpg
    136.7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20210116_120440.jpg
    IMG_20210116_120440.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20210116_120432.jpg
    IMG_20210116_120432.jpg
    121.5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210116_120417.jpg
    IMG_20210116_120417.jpg
    204.5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210116_120436.jpg
    IMG_20210116_120436.jpg
    138.1 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210116_120444.jpg
    IMG_20210116_120444.jpg
    160.1 KB · Görüntüleme: 55
Artık oyun grafikleri neredeyse film kalitesini yakaladı. Oyun yapımcıları istedikleri hikayeleri senaryoları film tadında sunabiliyorlar. Oyun filmi yapılmasına gerek var mı artık bilemedim.

Doksanlarda çekilen Mortal Kombat filmlerinin hastasıydım. Daha kaliteli bir şeyler çıkar umarım. Madem içinde HBO var o vakit dizi yapsalarmış keşke.

Artık oyun grafikleri neredeyse film kalitesini yakaladı. Oyun yapımcıları istedikleri hikayeleri senaryoları film tadında sunabiliyorlar. Oyun filmi yapılmasına gerek var mı artık bilemedim.

Doksanlarda çekilen Mortal Kombat filmlerinin hastasıydım. Daha kaliteli bir şeyler çıkar umarım. Madem içinde HBO var o vakit dizi yapsalarmış keşke.
HBO Werner Brothers'in bir parçası...bütün Werner Brothers filimleri HBO Max'ta yayınlanacak....filmin HBO ile bir alâkası yok yani

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Bu Scorpion sevdası nerden geliyor. Animasyondan mı.? Mortal Kombat filmlerinde biz Scorpion ve Sub-Zero’yu pek sevmezdik. Ama animasyon filminde efsane olmuş.

Bu Scorpion sevdası nerden geliyor. Animasyondan mı.? Mortal Kombat filmlerinde biz Scorpion ve Sub-Zero’yu pek sevmezdik. Ama animasyon filminde efsane olmuş.
oyunların Maskotları ve hikayeleride çok iyi...sana Mortal Kombat 9dan 11e kadar olan oyunların hikaye Videolarına bakmayı tavsiye ediyorum...orada çok iyi anlatılıyor Mortal Kombatin hikayeleri...

eğerki bakıp bitirirsen 11. bölümün devam hikayeside var Mortal Kombat Aftermath

HBO'nun direkt olarak WB'nin bir parçası olduğunu bilmiyordum. Lakin dediğim gibi madem bir şey yapacaklar dizi yapsalarmış keşke.
eğer tutulursa onuda yaparlar bence...benim en çok sevindiğim olay saçma sapan kişileri seçmemişler karakterler için...neredeyse hepsi birer Dövüş ustaları ve çok iyi Dövüş filim ve dizilerde oynadılar şimdiye kadar...hele Sub Zero'yu oynayan adam müthiş...

Üst Alt