Mortal Kombat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mortal Kombat

evet Filmin Yapımcılarından Todd Garner bir reportajda aynı MCU(Marvel Sinematik Evreni) tarzı bir MKU(Mortal Kombat Sinematik Evreni) tarz etmek istediklerini belirti ve Twitter hesabından bunu paylaştı

lütfen tutulsun ya resmen müthiş olur...bütün bu karakterlerinin hepsini beyaz perdede görmek acayip olur

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Mortal Kombat’ın hem oyunlarını hemde filmlerini severim. Yıllardır hem filmleri hemde oyunları yapılır. Ama MK önce gelen King Of Fighter,Street Fighter,Tekken gibi oyunların doğru dürüst filmleri yapılmadı. Halbuki müthiş filmler ortaya çıkabilirdi. Belki Street Fighter en son çıkan filmi bi nebze daha iyi olmuş olabilir. Ama King Of Fighter ve Tekken yavan kalmıştır. Özellikle King Of Fighter’den müthiş film olurdu.

Mortal Kombat’ın hem oyunlarını hemde filmlerini severim. Yıllardır hem filmleri hemde oyunları yapılır. Ama MK önce gelen King Of Fighter,Street Fighter,Tekken gibi oyunların doğru dürüst filmleri yapılmadı. Halbuki müthiş filmler ortaya çıkabilirdi. Belki Street Fighter en son çıkan filmi bi nebze daha iyi olmuş olabilir. Ama King Of Fighter ve Tekken yavan kalmıştır. Özellikle King Of Fighter’den müthiş film olurdu.
evet Street Fighter Assassins Fist çok müthiş bir Film(Youtube için tasarlanmıştı) ve sadece 8-10 Milyon Dolar bir tutarı vardı....en önemlisi Filmin Yönetmeni ve Akuma'yı oynayan Joe Ansah büyük bir Street Fighter hayranı olması...bunu Filmin her saniyesinde görünüyor...bence bu yönetmenle Sinema için tasarlanmış bir Street Fighter filmi çok güzel olurdu...

evet Street Fighter Assassins Fist çok müthiş bir Film(Youtube için tasarlanmıştı) ve sadece 8-10 Milyon Dolar bir tutarı vardı....en önemlisi Filmin Yönetmeni ve Akuma'yı oynayan Joe Ansah büyük bir Street Fighter hayranı olması...bunu Filmin her saniyesinde görünüyor...bence bu yönetmenle Sinema için tasarlanmış bir Street Fighter filmi çok güzel olurdu...

Film biraz muallakta kaldı yanlız. 2.cisi olmalı mutlaka. Ve filme Gouken,Akuma,Ken ve Ryu’dan başka karakterlerde olmalı. Hey gidi hala dos sistemde oynarım oyunlarını. Mame emülatörde bütün oyunlar mevcut. Çokta güzel bir siteden indirebilirsin onuda söyleyeyim.

Film biraz muallakta kaldı yanlız. 2.cisi olmalı mutlaka. Ve filme Gouken,Akuma,Ken ve Ryu’dan başka karakterlerde olmalı. Hey gidi hala dos sistemde oynarım oyunlarını. Mame emülatörde bütün oyunlar mevcut. Çokta güzel bir siteden indirebilirsin onuda söyleyeyim.
zaten yapmak istiyor filmin direktörü....ilk sezonun sonunda bir Shadolo(Bison'un örgütü) traktörü gözüküyordu...Street Fighter 2 World Warrior dizisini düşünüyordu....

bu Sub Zero Bi Han(Scorpion'un öldürdüğü ve Quan Chi tarafından aynı Scorpion gibi manipüle edilen Sub Zero) sonradan Noob Saibot oluyor...Bi Han'ın yerini kardeşi alıyor Kuai Lien ve Hanzo Hasashi(Scorpion) ile Bi Hanın manipüle edildiğini ona anlatıyor ve bu sayede iki klanda barışıyorlar..

biraz uzun oldu inşallah anlamışsındır

Bi Han daha sonra Popstar'a katılmıştı sanırım.

Dün saçma bir kararla sinema çekimini izledim. Orta karar bir film olmuş. Ama bu kadar yapılan hype a değmemiş kesinlikle. Karakterlerin storyleri yine de iyi. Bazı karakterlerin ölümleri çok basit olmuş. Fragmanlarda gösterilmeyenler karakterler var filmde. Bu yönü iyi olmuş.

Dün saçma bir kararla sinema çekimini izledim. Orta karar bir film olmuş. Ama bu kadar yapılan hype a değmemiş kesinlikle. Karakterlerin storyleri yine de iyi. Bazı karakterlerin ölümleri çok basit olmuş. Fragmanlarda gösterilmeyenler karakterler var filmde. Bu yönü iyi olmuş.
normal bir Sinema seyircisi için zaten çok saçma gelecek...ama Filmi görenler çok beğenmişler...en önemliside Oyunun Fanları çok beğenmiş...birde Film Trilogy olacak yani iki film daha çıkacak...

Cok iyi cok iyi. Ilkini gencligimizde sinema da izleyip "hayal kirikligi" olmustu bence guzel degildi, aksi gorusler olabilir. Alper'in paylastigi traileri gozumu kirpmadan izledim ve boylelikle Scorpion'in hikayesine deginilmis oldu. Bana su saatte ps4-MK11 oyununu aldiracak, acayip canim cekti fatality, brutality falan :)

Son düzenleme:
normal bir Sinema seyircisi için zaten çok saçma gelecek...ama Filmi görenler çok beğenmişler...en önemliside Oyunun Fanları çok beğenmiş...birde Film Trilogy olacak yani iki film daha çıkacak...

Mortal Kombat evrenine hakimim. Zaten hikayeyi iyi bağlamışlar ve sadık kalmışlar. Ama filmdeki süreye göre villain sayısı fazla. Ve bu yüzden onlara düşen ekran süresi biraz az olmuş. Filmin süresi daha uzun olsa iyi olurmuş. Mileena'yı neden zenci yaptıklarınıda anlamadım. Jade olsa neyse de...

Mortal Kombat evrenine hakimim. Zaten hikayeyi iyi bağlamışlar ve sadık kalmışlar. Ama filmdeki süreye göre villain sayısı fazla. Ve bu yüzden onlara düşen ekran süresi biraz az olmuş. Filmin süresi daha uzun olsa iyi olurmuş. Mileena'yı neden zenci yaptıklarınıda anlamadım. Jade olsa neyse de...
çok önemli değil bence kızın zenci olması(anne yada baba tarafı asyalı ama) birde zaten son oyunlarda tipleri hep değişiyordu...kız rolünü iyi oynasın ben kabulüm...

Degil ya bildigin rezalet derece kotuydu bu film. O sinema cikisimi hatirliyorum, kocaman bir hayal kirikligi. Bak yenisinde, "trailer odakli" yaziyorum, gayet olmus ve guzel tasvir edilmis Scorpion ve de digerleri. Ilk film cok kotuydu oyle boyle degil. Birkac Liu Kang sahnesi haric akilda kalici bir estantene de yoktu. O zamanlar atari salonunda oynadigimiz oyun, bir anda perdeye gelmis gitmissin, sonuc husran :(

Üst Alt