Motorcu Sorunu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorcu Sorunu!

Son günlerde artan motorcu videolarından sonra sanırım son noktaya gelmıs bulunuyoruz ortaya cıkan videoda yayaya sen neden aynaya bakmıyorsun dıyen 1 motorcuya sahit oluyoruz. Adamlar trafikte sorun cıkarmaya o kadar odaklanmıs ki insan ve arabayı karıstırıyorlar neyse uzatmadan ızleyelım

YouTube

Kaskina go proyu takan trafik kuralcisi kesilip herkese sataşıyor bokunu cikardilar once hiz kurallarina uysunlar adam olun akilli olun

motordan aynaya bakıp bakmadıgını mı kontrol ediyor.

aynaya bakıyorsun birşey yok bi daha bakıyorsun fişek gibi solundan geciyorlarlar.

geçen bunlardan bi tanesi arabanın arkasına bırakmış motorunu kıpırdayacak mesafe bırakmamış bana ,çek dedim 3 cm çekti çık dedi . sinirlendim arabayı geri çekerken geçirdim motoruna motor 1 metre uçtu .önceden baktım tabi motorda plaka falan yok.sonra bu trafik ışıklarında yanıma geldi cama vurdu açtım camı ne oldu dedim, kıracam aynanı dedi,çektim sağa kır lan aynayı dedim, ne oluyor ya dedi bu, ulan plakan yok muhtemelen ehliyetinde yok aynayı kır bende senin ............... gördüğüm en hızlı kaçıştı.

geçen bunlardan bi tanesi arabanın arkasına bırakmış motorunu kıpırdayacak mesafe bırakmamış bana ,çek dedim 3 cm çekti çık dedi . sinirlendim arabayı geri çekerken geçirdim motoruna motor 1 metre uçtu .önceden baktım tabi motorda plaka falan yok.sonra bu trafik ışıklarında yanıma geldi cama vurdu açtım camı ne oldu dedim, kıracam aynanı dedi,çektim sağa kır lan aynayı dedim, ne oluyor ya dedi bu, ulan plakan yok muhtemelen ehliyetinde yok aynayı kır bende senin ............... gördüğüm en hızlı kaçıştı.
Kasınıyor bunlar belli biri fena yapacak

İki mal birbirini bulmuş. Gerçekten trafik kurallarına göre yorumlayacaksak ikisi de haksız.

1) Motosiklet de olsan sağlama ya-pa-maz-sın. Bu kadar net; bu kadar açık. Eşek gibi soldan geçeceksin. Adı üstünde sollama.

2) Yaya efendi de haksız. Bu kadar sıkışık trafikte öyle avare avare yola atlayamazsın. Yaya yoluna git. Yaya yoluna gitmeyeceğim diyorsan o yolu dikkatli geçeceksin. Dalgın, kafasında düşünceler var gibi görünüyor ama bu onu haklı çıkarmaz.

Kaldırımda sürerler, ters yönden gelirler, her türlü kural ihlali yaparlar, sonra neden kimse motorcuları takmıyor olur. Saygı istiyorsan önce saygı duyacaksın.

Üst Alt