Motordan Anlayan Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motordan Anlayan Var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Biraz geç niyetlendiğim ehliyet mevzum var.. Trafik ve İlk yardımda ezberim pek iyi gel gelelim MOTORDAN anlamıyorum..

Sınava 25 gün gibi az süre kaldı.. Motor hakkında tüyo verebilecek var mı ?

Kolay yoldan sana motoru öğretirim diyenlere özelden konum atayım.. Canlı canlı motoru göstersinler bana..

Şimdiden teşekkürler

Motor var motor var şimdi, seninki nasıl bir motor?

ada8e22337a1d88bd226142382180dda.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Touring tip motordur... Kesinlikle kask takılması lazım.
Piyasanın en iyi modelleri AHM* markalı olanlarıdır

* adnan hocanın motorları

2.jpg

Sana tavsiyem sistem elemanlarını ezberlemen atıyorum Ateşleme sistemi elemanları nelerdir ne iş yaparlar,soğutma sistemi elamanları nelerdir vs şeklinde sınavda ki sorular genelde parçaların görevleriyle ilgili geliyordu ben 2013'te ehliyet almıştım son sistemi bilmesemde yüzeysel basit sorular biraz çalışsan biraz eski zaman sorularını çözsen başarılı olacağına inanıyorum gözünü korkutmasın hiç de zor değil çünkü bu sorular motor soruları tamamen yüzeysel..

Sana tavsiyem sistem elemanlarını ezberlemen atıyorum Ateşleme sistemi elemanları nelerdir ne iş yaparlar,soğutma sistemi elamanları nelerdir vs şeklinde sınavda ki sorular genelde parçaların görevleriyle ilgili geliyordu ben 2013'te ehliyet almıştım son sistemi bilmesemde yüzeysel basit sorular biraz çalışsan biraz eski zaman sorularını çözsen başarılı olacağına inanıyorum gözünü korkutmasın hiç de zor değil çünkü bu sorular motor soruları tamamen yüzeysel..

Aynen öyle zaten motoru açıp tamir edecek değilim, sınavı geçsem yeter..

Aynen öyle zaten motoru açıp tamir edecek değilim, sınavı geçsem yeter..

Yakın yerlerde olsaydık oturur anlatırdım sanada genelde bütün arkadaşlarımı bu sınava çalıştırdım hepsi en az 90 almıştı ama dediğim gibi abartıcak birşey yok internette ararsan motor parçaları sistem elemanları diye şöyle bir kaç test çözsen pekiştirir yüksek not alırsın başarılar ..

Üst Alt