Mount & Blade II: Bannerlord | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1586786733694.png

Türk oyun firması TaleWorlds tarafından geliştirilen yerli yapım ARPG oyunu. 30 Mart'ta erken erişimi açıldı. Ben baya beğendim. Grafikler ve aksiyonlar bir tık daha iyi olsaymış daha güzel olabilirmiş. Ancak bu haliyle de başarılı.

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Bazı oyuncularımızı etkileyebilecek önemli bir değişikliğe değinmek istiyoruz. Ne yazık ki döviz dalgalanmalarını hesaba katmak için oyunlarımızın bölgesel fiyatlarını tüm platformlarda (PC, Xbox, Playstation) artırmak gibi zor bir karar almak zorunda kaldık.

Lütfen fiyat değişikliklerinin uygulanmasını bekleyin
19.09.2023 tarihinden itibaren
. Aşağıda listelenen ülkelerdeki oyunlarımızın bölgesel fiyatlarını etkileyecektir.
  • Arjantin
  • Brezilya
  • Şili
  • Kolombiya
  • Kosta Rika
  • Hindistan
  • Endonezya
  • İsrail
  • Japonya
  • Kazakistan
  • Malezya
  • Meksika
  • Yeni Zelanda
  • Norveç
  • Filipinler
  • Polonya
  • Rusya
  • Singapur
  • Güney Afrika
  • Güney Kore
  • Türkiye
  • Uruguay
  • Vietnam
Bu değişiklik sırasında gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz ve sürekli desteğiniz, oyunlarımıza olan tutkunuz ve inanılmaz topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

BU OYUNLA İLGİLİ DAHA FAZLASI

zamanında epicten 60 liralık kupon sayesinde birde o ara indirim sayesinde 60 liraya almıştım geçen indirdim müsait olduğum bir zaman dalarım dehlizlere

Üst Alt