Mourinho: "Biraz aklı olan herkesin takımın geçiş sürecinde olduğunu görmesi gerekir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fft226_mf11055602.Jpeg

Manchester United, Premier Lig'de ikinci sırada bulunmasına karşın hem savunma ağırlıklı oyun anlayışı hem de Şampiyonlar Ligi'ne erken veda etmesi nedeniyle ağır şekilde eleştiriliyor.

Eleştirilerin odağındaki isimse menajer Jose Mourinho. Portekizli menajer, eleştirilerin haksız olduğu görüşünde. Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'ya elenmelerinin herkes gibi kendisini de üzdüğünü dile getiren Mourinho; "Bu üzüntüyü anlıyorum. Ancak bundan başka hiç bir şeyi anlamıyorum. Biraz aklı ve mantığı olan herkesin takımın bir geçiş sürecinde olduğunu görmesi gerekir" dedi.

United gibi sürekli kazanmaya alışmış büyük kulüplerin bazen bu tür dönemler geçirebileceğini vurgulayan Mourinho; "Premier Lig'de üzerimizde sadece 1 takım var. Bu takım ben United'ın başına geçmeden önce yatırıma başlamış ve çok iyi hazırlanmış. Gerimizde ise 18 takım bulunuyor. Tabi ki hedefimiz tüm takımları ardımızda bırakmak. Ancak gerçekçi olmalı ve bu hedefe ulaşmak için geçiş sürecini tamamlamayı beklemeliyiz" diye konuştu.

Beinsports

Mourinhonun takimi ofansif futbol oynamasi için her maç başinda 1 gol yemesi gerekiyor. Sevilla maçinda erken gol yeseydiler o maçi kesinlikle kazanirlardi bence.

Ve Chelseayla şampiyon olduktan beri transfer konusunda biraz saçmalamaya başladi kendisi

Utdin savunma hatti yeterli degil. Dogru düzgün sol bekleri yok, stoperlerin çogu yeterli degil (Lindelof Rojo Smalling filan). Bailly iyi de çok sakatlaniyor

Hala büyük hoca, Utd o çok övülen Klopp ve Poçetinonun takimlarin üstünde şu an ama Mourinho başarili olabilmesi için artik taktiklerini revize etmesi gerektigini düşünüyorum

Üst Alt