Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Bu adamı severim ama dün artık resmen çığrından çıktı,büyük ayıp etti, bir klübe nefret duyabilirsin ama bunu fenerlilerin gözündeki Galatasaray nefreti gibi görüyor jose, klubünü küçültğyor, dün marcelo'nun yaptıkları tamamen jose'nin aşıladığı psikoloji yüzünden. Çok ayıp ettiler, yenilmeyi bilemediler.

Aynı barcelona'da van gaal de birşey yapamadı , babam da şampiyon yapar muhabbeti leş bir muhabbet, rijkaard,guardiola büyük adamlar.

Bu adamı severim ama dün artık resmen çığrından çıktı,büyük ayıp etti, bir klübe nefret duyabilirsin ama bunu fenerlilerin gözündeki Galatasaray nefreti gibi görüyor jose, klubünü küçültğyor, dün marcelo'nun yaptıkları tamamen jose'nin aşıladığı psikoloji yüzünden. Çok ayıp ettiler, yenilmeyi bilemediler.

Gerginlik hacı gerginlik.Hepsi bu.Mourinho bu sene şampiyon ya da şampiyonlar ligini alabilirse üstünden büyük bir yük kalkacak.Bu senede olmassa çok büyükj prestij kaybedecek.

Aynı barcelona'da van gaal de birşey yapamadı , babam da şampiyon yapar muhabbeti leş bir muhabbet, rijkaard,guardiola büyük adamlar.

O zaman şöyle diyelim, Guardiola Madrid'in başında, Mourinho da Barcelona'nın başında olmuş olsaydı bu maçı Barcelona 3-4 farkla kazanırdı.

Guardiola Barca dışında hiçbir yerde bu başarıları tekrarlayamaz.Çok net ve açık bu.Barca futbol okulunun felsefesi sayesinde Barca buralarda.He Guardiola klup için çok saygı duyulan ve oyuncularına baba gibi yaklaşan bir adam olduğu için takım içinde müthiş bir hava yarattı.Ama Barca hep aynı felsefe ile oynadığı için taktik bilgisi için yorum yapamıyoruz.

Mourinho italyaya giderse oranın en iyi hocası olabilir, ingiltereye gelirse fergusonla birlikte liderliği *****leyebilir ama senin deyişin ile hep aynı felsefede oynayan bir takımın felsefesini çözüp te onu 6 maçtır yenemiyorsan (arada 1 mac kaynamış olabilir) ve "ne de olsa önemsiz bir kupaydı" diye kendini savunuyorsan hakikaten diğer takımın teknik direktörü senin sinirini bozmuştur ve başarısız olmuşsundur ... yani kısacası 6 maçta elinde yakında degeri milyar dolara ulaşacak bir kadro var ve diğer eşdeğer takımdan 5 yemeyi geciyorum adam gibi ezerk tek maçta bile yenememişsin bu da en iyi olmadıgını gösterir diyorum ben sadece ... Yoksa Mourinho iyidir yani 2.lik te kötü değildir saygı duyarım ...

Velhasılı bunu başka bir mourinho başlığında tartisabiliriz şayet benim yaz okulu ödevleri beni bekler... Herkeze selamlar sevgiler

Düşünsenize Mou bu hareketi Hasan Şaş'a yapıyor :) Yemin ederim bitkisel hayata sokar Hasan :D:D:D

Guardiola Barca dışında hiçbir yerde bu başarıları tekrarlayamaz.Çok net ve açık bu.Barca futbol okulunun felsefesi sayesinde Barca buralarda.He Guardiola klup için çok saygı duyulan ve oyuncularına baba gibi yaklaşan bir adam olduğu için takım içinde müthiş bir hava yarattı.Ama Barca hep aynı felsefe ile oynadığı için taktik bilgisi için yorum yapamıyoruz.

O zaman Messi içinde aynı şeyi derim ben.. bi adamın yanında oynayanlara bak Xavi,İniesta,Villa.. Bide CR7 nin yanında oynayanlara bak Benzema,Higuen,DiMaria,Mesut Özil.. Aradaki Farkta futbolcu bazında Messi ve Ronaldo arasından değil takımdaki diyer parçalardan çıkıyor zaten..

Bi maçda zar zor 2-2 yi yakaladıktan sonra son dakikada gol yersem bende marcelonun yaptığını yapardım.

Messi bence Barcelona için doğmuş bu adam başka hiç bir takımda başarılı olamaz en basit örneği adam 5-6 senedir milli takımda daha gıdım katkısı yok çünkü yanında Pedro-Villa arkasında Xavi-Iniesta yok !

Keşke herşeyi okusaydın.Gua buradan Chelsea´ye falan gitse Chelsea böyle topa sahip olup,böyle futbol mu oynayacak.Kupa kazanamaz,başarılı olamaz demiyorum ama bunun kadar imkansız.

O mesajınla bu mesajın arasında fark var yalnız. Guardiola'nın başka takımlarda Barcelona'daki kadar başarılı olamayacağı aşikar ancak "Guardiola başka hiçbir takımda bu kadar başarılı olamaz!!!! Açık ve net bu!!!!" dersen seni ciddiye almam. Nerden biliyorsun da bu kadar kesin konuşuyorsun? diye sorarlar adama. Belki iki sene sonra Manchester United'ın başına geçip CL, Premiership ne varsa alıp götürecek. Nedir bu kendinden eminlik?

adam elinden gelen her şeyi yaptı yine olmadı 2 maçta da ezdi barçayı ama kazanamadı bu nedenle sinirlenmesi gayet doğal bunun eziklikle falan alakası yok

Üst Alt