Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho, maç sonlarına doğru iki takım arasında çıkan olaylar sırasında Barcelona yardımcı antrenörü Tito Villanova'nın kulağını sıkmasıyla ilgili yöneltilen soruya ''Bu beyi tanımıyorum'' cevabını verdi.

Süper Kupa'nın Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanan birinci maçından sonra ve ikinci maçtan önce basın toplantılarına yardımcısı Aitor Karanka'yı gönderen Mourinho, Nou Camp'ta aldıkları 3-2'lik yenilgiden sonra basının karşısına çıktı. ''Ben sadece kendi takımımdan sorumluyum. Diğerleri benim alanıma girmiyor'' diyerek Barcelona ile ilgili yöneltilen hiçbir soruya cevap vermeyen Mourinho, saha içinde çıkan olaylarla ilgili de takımını savundu. Bir gazetecinin ''Çıkan olaylarda futbolcularınız tavrı ve Tito Villanova'nın kulağını sıkmanız sizin futbol felsefesine uygun mu?'' şeklindeki sorusuna Mourinho, ''Bu beyi tanımıyorum'' cevabını verdi.

"BAŞTAN SONA MÜKEMMEL OYNADIK"

Takımının oyunundan çok memnun olduğunu kaydeden Portekizli teknik adam, ''Daha öncede söylemiştim bu yazın en önemli ama sezonun en önemsiz kupası. İyi futbol oynadık ama tabii ki kazanmadığımız için memnun değiliz'' dedi. Mourinho ayrıca, bu zamana kadar çalıştırdığı her takımın ikinci sezonunda daha iyi oynadığını belirtip, ''Ben her zaman, çalıştırdığım takımlar ikinci sezonda daha iyiler dedim. Barça karşısında gösterdik ki, geçen sezondan daha iyi bir takımız. Bu sezon daha az mı çok mu kupa kazanacağız göreceğiz. Ama bu akşam Real Madrid baştan sona mükemmel oynadı'' dedi.

Maçın uzatma dakikalarında Fabregas'a yaptığı faulden dolayı Marcelo'nun kırmızı kart görmesiyle iki takım futbolcuları arasında saha kenarında kargaşa yaşanmıştı. Televizyon kameralarına yansıyan görüntülerde, futbolcuların yanına giden Mourinho, arkası dönük olan Barcelona yardımcı antrenörü Villanova'nın kulağını sıkarken, Villanova ise hemen dönüp Mourinho'yu ittirmişti.

ntvspor

İyisin,hoşsun ama Eziksin Mou:mad:

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Cok severdim Mourinho'yu fakat hep kazanan olarak gicik ederdi rakiplerini . Hic bu kadar aciz gormemistim kendisini gercekten uzuldum . Herkes kaybedebilir ama herkes kaybettiginde boyle saldirmaz saldiriyorsa bu adamin karizmasi yuzde yuz zedelenmistir benim gozumde . Yaptigi seyler bos ve aptalcaydi . Kazanan olarak yapsa gicik ediyor vs derdim ama boyle yazik demekten baska bir sey diyemiyorum .

Adaş konu başlığında gülücük var sonunda kızgın ifade.Sen güldünmü bu olaya kızdınmı?:lol:

Sergio Busquets'i hiç izlemedin sanırım.

Fanatikliği bir kenarı bırakın(sadece sana demiyorum bunu) ve duşunun Mourinho'nun yaptığı hareketler, söylediği sözler doğru mu? Mourinho'nun büyük karakter sorunu olduğu aşikar.

Barcelona'da Pedro, Busquets ve Alves'in bir çok pozisyonda kendilerini yere atıklarını inkar etmiyorum zaten. Ama sende kabul et Pepe, Marcelo ve Sergio Ramos çok sert oynuyorlar. Hareketleri direkt sakatlanmaya yönelik.

Mou kariyerinin en gergin dönemlerini yaşıyor ve bu futbolcularınada yansıyor.Kaybetmeye alışkın bir adam değil.

Bir dönem Manu geçerken onu Alex Ferguson´a,ona,buna sataşırdı yine.Ama şuanda en az 10 kat daha gergin.Bu senede başaramassa kovulabilir ki Mou daha önce hiçbir klupten kovulmadı.

Mourinho dunyanın en iyi 2. teknik direktörü fakat en şerefsiz teknik direktörü ... Bu kadar egoya gerek yok guardiola daha iyiyse daha iyidir ... Pepe şerefsizi de ayrı bir dünya

Fanatikliği bir kenarı bırakın(sadece sana demiyorum bunu) ve duşunun Mourinho'nun yaptığı hareketler, söylediği sözler doğru mu? Mourinho'nun büyük karakter sorunu olduğu aşikar.

Barcelona'da Pedro, Busquets ve Alves'in bir çok pozisyonda kendilerini yere atıklarını inkar etmiyorum zaten. Ama sende kabul et Pepe, Marcelo ve Sergio Ramos çok sert oynuyorlar. Hareketleri direkt sakatlanmaya yönelik.

Pepe,Marcelo ve Ramos'un kasap oldukları su götürmez bir gerçek.

Adam yenilgiyi kabullenemiyo işte ama her geçen maç Real barçadan daha iyi oynamaya başlıyo,o benzema öküzü yerine rooney,tevez gibi isimler olsa real kazanırdı.barcelonada jenerasyon falan geldi diyolar messi geldi altın çağ başladı messi gidince biticek ancak.

Gülmene gerek yok maçı izle yeter

Guardiola Barca dışında hiçbir yerde bu başarıları tekrarlayamaz.Çok net ve açık bu.Barca futbol okulunun felsefesi sayesinde Barca buralarda.He Guardiola klup için çok saygı duyulan ve oyuncularına baba gibi yaklaşan bir adam olduğu için takım içinde müthiş bir hava yarattı.Ama Barca hep aynı felsefe ile oynadığı için taktik bilgisi için yorum yapamıyoruz.

Üst Alt