Mourinho: "Fellaini ayrılmayacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Fellaini ayrılmayacak"

Zaten bu transfer işlerinde önce futbolcuyla anlaşmanın mantığını çözebilmiş değilim. Sonra Kulübü böyle koyuyor lafı ağzına ağzına.

DGAZ_WfXUAAJsS6.jpg

Hayırlı olsun

tekrar mı yazayım

peki

fellaini ortasahda her pozisyonda oynayabilir

heleki tr ligi gibi kalitesiz 1 ligte bekte oynasa bile farkını belli eder

Her pozisyonda oynaması yetmiyor. Pozisyondan bahsetmiyorum zaten. Oyun stilinden bahsediyorum. Ingiltere ligini sık sık izlerim, Fellainin box to box oynadığını görmedim kardeş. Fellaini topu kazanıp öne oynar, top sürmez ileriye kolay kolay. Bence isimlere aldanmamak gerekir diye düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim.

Her pozisyonda oynaması yetmiyor. Pozisyondan bahsetmiyorum zaten. Oyun stilinden bahsediyorum. Ingiltere ligini sık sık izlerim, Fellainin box to box oynadığını görmedim kardeş. Fellaini topu kazanıp öne oynar, top sürmez ileriye kolay kolay. Bence isimlere aldanmamak gerekir diye düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim.

fikrin için tşk

ama bu saçmalığa inanmamı bekleme

dribling yapacak ortasaha arıyorsan buna zaten gerek yok

fakat hem defansif anlamda top kapacak hem ofansif anlamda ileri çıkacak/pas dağıtacak bir adam

özellikle bizim lig kendisi için çocuk oyuncağı olacaktır

Mourinho çok beyefendi adam.Kalkip süperlig çok vasat Galatasaray kaç senedir avrupa da yok sizin neyinize diye asagilayabilirdi. Ama bizi bence bir sonraki potansiyel işveren olarak görüyor. Ayrıca aysal ve terim döneminde ilişkilerimiz çok iyiydi

Üst Alt