Mourinho mu Guardiola mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho mu Guardiola mı?

Yok zaten Pep'in daha iyi olduğunu söylüyorum 2 yıldır.

Mou Inter ve Porto dışında bence başarılı olamadı Inter dönemi de şaibeli Barca maçısayesinde zira ligde rakibi yoktu.

Porto döneminde de şu zamanki seviyede takımlar yoktu yani çok büyük başarı olsa da.

Pep en iyi olduğunu City'de ispatlamalı tabi.

Chelsea dönemin de başarılı olamadı mı?

Şunlar başarı değilse (6 sezonda (2sinde ilk yarı bile bitmeden ayrıldı ki birinci ayrılışı Abro'nun aptallığından) ne başarı olarak adlandırılır PREMİER LEAGUE'de bilmiyorum..
EPL'de 1. Ferguson 2'de Mourinho'dur.
Mourinho bu Manchester'ı 10 sene önce ki haline de getirir.

Chelsea dönemin de başarılı olamadı mı?

Şunlar başarı değilse (6 sezonda (2sinde ilk yarı bile bitmeden ayrıldı ki birinci ayrılışı Abro'nun aptallığından) ne başarı olarak adlandırılır PREMİER LEAGUE'de bilmiyorum..
EPL'de 1. Ferguson 2'de Mourinho'dur.
Mourinho bu Manchester'ı 10 sene önce ki haline de getirir.
Sonra yazasım geldi de uğraşmadım. 2010 sonrasında kötü.

Bu arada henüz sezonun başı. City hiç hazır değil. Mou kendisine yakışmayan bir hata yaptı ilk yarı da yoksa maç böyle bitmezdi. City bu oyunla bu ligde başarılı olamaz. Ilk 12 haftanın pek bir önemi yok Premier League'de benim için. Zaten olsa her sene Arsenal şampiyon olurdu. Stoke'e 4 attı Tottenham. City çok abartılıyor, balon patlamaya başlar. O defansın şampiyon yapabileceği hiç bir takım yok bu ligde.

1 Şampiyonluk 1 CL yarı finali ve 1 ikinclik bence kötü değil 2 sene de. Mourinho Real'den alıp aldığın da çok kötü durumdaydı Chelsea. Ayrılırken kötü ayrıldı tabi de oda oyuncuların şeyliğinden.

34 hafta var daha bekleyip görmek en iyisi.
Bence başarılı değil bulunduğu takımların potansiyeline eriştiremedi hiç. 2012 Real dönemi iyidi sadece.

Beyler fanboyluk yapmayın Ronaldo-Messi karşılaştırması gibi birini överken birini gömmeyin. Mourinho da Guardiola da çok çok iyi hocadır. İkisi arasındaki fark; Guardiola kariyer itibari ile daha oturmuş ve düzeni kurulu kulüplerde çalışmıştır, Mourinho ise her zaman cadı kazanı gibi kaynayan kulüplerde çalışmıştır.

ER4eLdlW4AEtJiv

NEUER
ALVES CARVALHO RAMOS MARCELO
XABI
INIESTA DE BRUYNE
MESSI LEWANDOWSKI RONALDO

orta saha yumuşak ama çok teknik oldu.
bu eksikliği defans hattının über sertliği kapatabilir diye düşünmekteyim.​

Üst Alt