moussa djenepo | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malumunuz ülkemizde her lig verilmiyor italya ingiltere fransa vs. Izleyebiliyoruz ve bu liglerden oyuncu keşfetmek zor olmasa gerek herkes izliyor nerdeyse ve genellikle iyi olan topçular fahiş fiyatlarla bizim ulaşamayacağımız adamlar oluyor.
Onun için çok konuşmayı sevmiyorum bu konularda ya da görüş bildirmiyorum.
Youtubeden topcu izleyip karar vermekte biraz yanlış bence 5 dakikalik videolar herkesi aldatabilir.
Herneyse Liyundama 'nın maçlarını izleyim dedim 3 maçını izledim Liegenin (sevilla ajax ve akhisar) gözüme bu arkadaş çarptı inanılmaz hareketli önüne top isteyen bir adam değil gidiyor alıyor pas yapıyor hız var teknik var yani kısacası dikkat cekici vallahi örnek veriyorum kulüp beni luyindama yı izlemeye göndereydi bu arkadaş için kesin alınmasını isterdim.
Yaşı 20 transfermarkt değeri 5 milyon€ bizden ne isterler bilemem ama takımında görmeyi çok isterim.

Moussa Djenepo - Player Profile 18/19

H.Şaş izlemeye gidecekmiş herhal

Luyindama'da ki gibi 7-8 e salmazlar bu herifi ama hayırlısı.Belçika ligine yönelmemiz harika bir durum,bu olmazsa Ampomah'ı alalım o daha ucuz

H.Şaş izlemeye gidecekmiş herhal

Luyindama'da ki gibi 7-8 e salmazlar bu herifi ama hayırlısı.Belçika ligine yönelmemiz harika bir durum,bu olmazsa Ampomah'ı alalım o daha ucuz

Bu adamlari hep alt yas milli takimlarinidan buluyorlar. Bizim direk ordan almamiz lazim. 1 sene oynadilarmi fiyatlari ucuyor.o yüzden nijeryali genc stoperi almak ile büyük is yaptik

Üst Alt