# Moussa Sow | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Moussa Sow

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Moussa Sow

Dün akşamdan itibaren arkadaş iddia ediyorsu bu teklifi hatırlarsınız. Bugün elindeki kaynağıda yayınlamış.

La adama sıkıyor diyorduk. :asd:

AhZ56jWCMAEZect.jpg

Dün akşamki muhabbet buydu

Cimbom007 Florya

Sezonun ikinci yarisinda alem golcu gorecek!

32 minutes ago

Cimbom007 Florya

Nazli yarim Fransa'dan haber salmis. Geliyor.

22 minutes ago

Cimbom007 Florya

Geri cevrilemeyecek cift haneli transfer teklifi sunuldu.

Cimbom007 Florya

..Ama bizim teklif daha cazip

13 minutes ago

Cimbom007 Florya

Fenerde devrede..

14 minutes ago

Cimbom007 Florya

Lisandro Lopez degil. Hocanin genc yetistirebilecegi oyuncu istedigini unuttunuz galiba. Bu adam genc ve tam bir striker

Bugünde yapılan transfer teklifini yayınlamış. Bunu herkes yayınlayamaz bu arkadaş kesin kulübün içinden biri duyumcu falan değil.

Dün akşamki muhabbet buydu

Cimbom007 Florya

Sezonun ikinci yarisinda alem golcu gorecek!

32 minutes ago

Cimbom007 Florya

Nazli yarim Fransa'dan haber salmis. Geliyor.

22 minutes ago

Cimbom007 Florya

Geri cevrilemeyecek cift haneli transfer teklifi sunuldu.

Cimbom007 Florya

..Ama bizim teklif daha cazip

13 minutes ago

Cimbom007 Florya

Fenerde devrede..

14 minutes ago

Cimbom007 Florya

Lisandro Lopez degil. Hocanin genc yetistirebilecegi oyuncu istedigini unuttunuz galiba. Bu adam genc ve tam bir striker

Bugünde yapılan transfer teklifini yayınlamış. Bunu herkes yayınlayamaz bu arkadaş kesin kulübün içinden biri duyumcu falan değil.

renkdaş nerden bilelim kendisisin yapmadğını belgeyi :)

ne alaka sahte olamazmı bu evrak elinde bulunan eski bi evrak üzerinde oynayarak bunu yapabilir gs logosu amblemi kaşesi heryerde var ben ciddi olduğunu sanmıyorum heleki sow çok zor bi ihtimal

Galatasaray 12 milyon euroluk bir teklif yapacak ve bu belge bu elemanın eline geçecek, bu da yayınlayacak, yahu bu belgeyi Galatasaray kulübünden alıp twitterda yayınlamak bu kadar kolay mı ? Spk'ya kayıtlı bir şirket olarak öncelikle KAP'a bildirim yapman gerekiyor, bu belgenin ortalıkta gezmesine izin verilmesinden önce.Galatasaray'da böyle bir şey bugüne kadar olmamış, bundan sonra da olacağını sanmıyorum, hem Fatih Terim değil mi Reyes'in maliyeti yüksek diye karşı çıkan, ardından da "hoca yüksek maliyetli oyuncu istemiyor" gibisinden açıklama yapan Ali Dürüst değil miydi ?

Kısacası ben belgenin sahte olduğuna inanıyorum,uluslararası yazışmalarda kullandığın antentli kağıt böyle mi olur, adres telefon bilgisinde Tel: xxxxx Faks:yyyyy yazılmış.Her neyse uzatmanın anlamı yok, kadroda 2 tane yabancı forvet varken bir tane daha yabancı forvet alacaklarına imkan vermemekle birlikte belgenin de sahte olduğunu düşünüyorum.

Fransa ile tüm ilişkilerimizi kesmedik mi biz? :) Belge doğruysa ve bunu yayınlayan kimse terbiyesizlik etmiş. Böyle Galatasaraylılık olmaz. Galatasaraylı kulübün menfaatlerini düşünür. Fatih Terim' in en çok yakındığı şeylerden biri transfer görüşmelerinin basına yansıması.

5 dk da bu çıktı, biraz daha uğraşılıp şu elemanınkinden daha gerçekçisi bile yapılabilir. Benimki biraz paint terk. :asd:

Ads%C4%B1z1.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt