Muammer Yıldırım: "Galatasaray ile ismim anılıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muammer Yıldırım: "Galatasaray ile ismim anılıyor"

Muammer Yıldırım: “Beşiktaş’ı tercih etmedim çünkü…”

muammeryildirim.jpg

Kayserispor'un file bekçisi Muammer Yıldırım, Radyospor'a açıklamalarda bulundu

İşte adı Cenk Gönen’in Malaga’ya trasfer olmasıyla Galatasaray’la anılan Muammer Yıldırım’ın yaptığı transfer açıklaması:

“BEŞİKTAŞ’I TERCİH ETMEDİM”

Geçtiğimiz transfer döneminde ismim Beşiktaş ile de anıldı. Fakat Beşiktaş’ı tercih etmedim, tecihimi Kayserispor’dan yana kullandım. Sebebi ise; büyük takımlara daha güçlü gitmekti.Forma şansı bulmam sebebiyle, Kayserispor’u tercih ettim. Kendime güvenim tam. Dört büyük takımlarda oynarım. Neden olmasın”“GALATASARAY İLE İSMİM ANILIYOR…”“Galatasaray ile ismim anılıyor. Bana gelen şu anda resmi bir teklif yok. Her futbolcunun hedefi Galatasaray gibi büyük camialardır. Transfer somutlaşırsa kulübümüzün menfaati doğrultusunda oturur, konuşuruz. Son olarak taraftarımıza mesajım bizleri yalnız bırakmasınlar”​

Son düzenleme:
Yedek kaleci icin alinabilecek sadece iki kisi var zuper ligden.

Biri gokhan degirmenci ama onu kacirdilar. Hemde bedavaydi.

Digeri hakan arikan ama osmanliyla sozlesmesi var ve dursun capsizi almaya kalkarsa direk 3 milyona filan kilter bize osmanli.

O yuzden hic gerek yok yedek yerli kaleci almaya cunku alinacak kisi eldeki coplerden iyi olmayacak.

Hatta mumkunse eray da gonderilsin yerine altyapidan herhangi biri konsun.

Üst Alt