Müge Anlı: "Futbolcular dönüp taraftarlara saldıramazlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Müge Anlı: "Futbolcular dönüp taraftarlara saldıramazlar"

Müge Anlı'ya bugun yayınlanan programında 1903 Karakartallar Derneği tarafından canlı yayında plaket verildi. 1903 Karakartallar Derneği'ne plaket için teşekkür eden Müge Anlı, tribünden izlediği ve tatil edilen Fenerbahçe- Beşiktaş karşılaşmasında çıkan olaylarla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

muge_anli.jpg

Müge Anlı, Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasında çıkan olaylar hakkında;​
"Herkes gitsin huzuruyla takımının maçını izlesin. Yenersek yeneriz, yenilirsek yeniliriz ama her şey bir disiplin içinde olmalı.​
Bunun için bence yöneticilere görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar.​
Sen futbolcusun. O taraftar orada olduğu için para kazanıyorsun.​
Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramazsın.

Bunları yapanlar olduğu zaman, bunların meslekten men edilmesi lazım ki; biz huzur için de çoluğumuzla çocuğumuzla gidelim güzel güzel seyredelim" dedi.​

Beşiktaş derneğinden plaket alırken Beşiktaş'a mı çakmış ben mi yanlış anladım?
Aynen bir de burada destek görüyor yahu Şenol Hoca ve Tolga türk futbolundaki bizim dışımızda nadir olan fener düşmanları onları kollayıp sahip çıkmamız gerekirken galatasaray töresine aykırı paylaşımlar canımı sıkıyor renktaş ama fikir hürriyeti de töremizden onun için duvarı yumrukluyorum şu an hayırlı günler...

Çoluk çocukla gitmek istediği yer ana avrat sövülen bir ortam sanırım. Aynen güzel örnek olursun o çocuğa.

GSCimbom Mobile App

Sn. Müge Hn. sanıyorum gençliğinde sağlam bir curva tribüncüsü idi. Sert ve aykırı kadın her halinden belli ediyor kendini. :tbr:

Üst Alt