# Muhammet Demir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Muhammet Demir

trabzonspor-da-muhammet-demir-sakatlandi-1455284183.jpg

[TABLE="class: auflistung, width: 307"]

Doğum tarihi:
10 Oca 1992

Doğduğu il:
Trabzon
174.png

Boyu:
1,80 m

Uyruğu:
174.png
Türkiye

Mevki:
Forvet - Santrafor

Ayak:
sağ ayak

Oyuncu danışmanı:
Danışmanı yok

Güncel kulüp:
Kulüpsüz

Takıma katılma tarihi:
10 Tem 2017

Sözleşme bitiş tarihi::
-

[/TABLE]

YouTube

Hiç linç etmeyin. İhtiyacımız var 3.forvete. Koca sezonun Eren ve Gomis'le gitmeyeceği açık.

Ve ilk 11'in 10 ya da 9 isminin yabancı olduğunu düşünürsek , Garry ve gelicek ikinci yabancı ortasahanın da yedek olacağını düşünürsek , yedek kulübesindeki forvetin yerli olması şart yani.

Bu adam yetenekli bir adam , yanlış kariyer tercihleri yaptı , herşeyin karman çorman olduğu bir Trabzon'a gitmektense Başakşehir'e gitse çok başka şeyler olabilirdi.

Fakat şuan artı olarak bonservisi yok ve piyasası düştüğü için yıllık ücreti de fazla olmaz , henüz 25,26'lı yaşlarda. Tekrardan çıkışa geçip Eren'in önüne geçme şansı da var. Ben hiç beklemezdim, altyapıda süper mükemmel bir forvet yoksa ve Sinan gidiyorsa.

linç etmeyin demişsin de linç edilmeyecek gibi değil..ezik hamsilerin bile beğenmeyip antepe geri kiraladğı adamı nasıl önerirsin renktaş sıcak mı çarptı

Cok yetenekliydi, ama sakatliklar kendisinin gelisimine engel oldu. Yasi uygun, alternatif forvet olarak gelebilir. Zaten forvete ya bir net, ve bir alternatif, yada tek oynancak ise iki alternatif alinmasi gerekiyor.

sakatlik Vitasindan dolayi, aslinda bir late bloomer olma ihtimali var.

Hocam attığı gol sayısıyla karıştırdım , haklısın.

Ama maliyet açısından alabileceğin en uygun isim bu. Yıllığı az , bonservisi yok , sakat değilken iş yapar.

Maç başı ücrete gelsin Ok diyelim. Bunu da kabul etmeyeceğine göre, bu herife yıllık 500K bile israftır. 1.5K'dan aşağı gelmez bu. Kapacak 3 yıllık sözleşmeyi ondan sonra ohhh kebap. Bunu alacağına Africa'dan saatçi, maatçi getirsinler işte. Açlık sınırında oynar...

Maç başı ücrete gelsin Ok diyelim. Bunu da kabul etmeyeceğine göre, bu herife yıllık 500K bile israftır. 1.5K'dan aşağı gelmez bu. Kapacak 3 yıllık sözleşmeyi ondan sonra ohhh kebap. Bunu alacağına Africa'dan saatçi, maatçi getirsinler işte. Açlık sınırında oynar...

:D Bende onu diyorum ya , yabancı sınırı var , yerli olması şart

Hocam attığı gol sayısıyla karıştırdım , haklısın.

Ama maliyet açısından alabileceğin en uygun isim bu. Yıllığı az , bonservisi yok , sakat değilken iş yapar.

Taha ben ucuz adamlara karsi degilim, hele hele rotasyon ve yedek icin düsünülüyorlarsa.

Ama bu adami almak resmen enayilik. Adam tescilli müzmin sakatin teki. Sakat olmazsa ismize yarar diye varsayimlar üzerinden yürümemeliyiz.

Serdar Aziz de sakat olmasa ülkenin en iyi stoperi diyor millet. Eh sonuc? Adami kullanamiyorsun istersen dünyanin en iyi futbolcusu olsun bunlara güvenerek yola cikilmaz.

Serdar'i ilk 11 yaziyor herkes, agzim acik izliyorum bu adam sakatlanmaya meyilli bir adam diger futbolculara göre daha hassas bu konuda. Ben de oynamasini isterim sonucta cuval cuval para ödüyoruz adama ama bu adamlara güvenilip koca sezona girilmez. Ideal tandem Serdar-Maicon olarak düsünülüyorsa Serdar'a Allah korusun yine birsey olursa ne yapacagiz o zaman. Ahmet-Koray ile mi idare edecegiz.

Konu Serdar'a kaydi kusura bakma ama ben böyle durmadan sakatlik sorunlari yasayan adamlara karsiyim, o sakat olsa bile parasini aliyor ama sen ödedigin paranin karsiligini alamiyorsun. 3.forvet olsa bile hazir durumda olmali her an.

Hic gerek yok, altyapidan birini oynatalim veya kimsenin tanimadigi etmedigi bir genci bulup getirsin scout ekibi cok daha mantikli. Cöpe gidiyor para yoksa.

Aga böyle hic linc etmeyin gibi de olaya girmene gerek yok. Yemisim GSC´nin lincini. Muhtemelen yerli olmasi gereken, 3. yada 4. Forvet olarak Enes Ünal mi bekliyor burada millet ?

Cift forvet oynadigimiz 2011/2012´de ücüncü forvetimiz Sercan Yildirim idi dördüncü Mehmet Batdal. 12/13´de Umut Bulut. Diger sezonlari hep tek oynadik.

Eger oyuna soktugumuzda tutabilecek bir isim ariyorsak, Muhammed gibi sakatliklardan dolayi, piyasasi 10 milyonu bulmamis bir yerli, cok iyi bir tercihtir.

Eger risk olmadan solid olacak ise Muriqi alinir. Eger risk ve high reward beklintisi varsa, Muhammed en iyi hamledir yerli piyasasinda.

Bunun disinda Mevlüt Erdinc opsiyonu kaliyor, ama o Türkiye´ye gelirse 1.5 Milyon avro altinda para almaz. Cok net.

Aga böyle hic linc etmeyin gibi de olaya girmene gerek yok. Yemisim GSC´nin lincini. Muhtemelen yerli olmasi gereken, 3. yada 4. Forvet olarak Enes Ünal mi bekliyor burada millet ?

Cift forvet oynadigimiz 2011/2012´de ücüncü forvetimiz Sercan Yildirim idi dördüncü Mehmet Batdal. 12/13´de Umut Bulut. Diger sezonlari hep tek oynadik.

Eger oyuna soktugumuzda tutabilecek bir isim ariyorsak, Muhammed gibi sakatliklardan dolayi, piyasasi 10 milyonu bulmamis bir yerli, cok iyi bir tercihtir.

Eger risk olmadan solid olacak ise Muriqi alinir. Eger risk ve high reward beklintisi varsa, Muhammed en iyi hamledir yerli piyasasinda.

Bunun disinda Mevlüt Erdinc opsiyonu kaliyor, ama o Türkiye´ye gelirse 1.5 Milyon avro altinda para almaz. Cok net.

Muriqi de yabancı sayılıyor diye biliyorum ama ben. Yok 3.forvet olarak oynatacağın yerli yok , altyapıdan çıkacak adam yok.

Taha ben ucuz adamlara karsi degilim, hele hele rotasyon ve yedek icin düsünülüyorlarsa.

Ama bu adami almak resmen enayilik. Adam tescilli müzmin sakatin teki. Sakat olmazsa ismize yarar diye varsayimlar üzerinden yürümemeliyiz.

Serdar Aziz de sakat olmasa ülkenin en iyi stoperi diyor millet. Eh sonuc? Adami kullanamiyorsun istersen dünyanin en iyi futbolcusu olsun bunlara güvenerek yola cikilmaz.

Serdar'i ilk 11 yaziyor herkes, agzim acik izliyorum bu adam sakatlanmaya meyilli bir adam diger futbolculara göre daha hassas bu konuda. Ben de oynamasini isterim sonucta cuval cuval para ödüyoruz adama ama bu adamlara güvenilip koca sezona girilmez. Ideal tandem Serdar-Maicon olarak düsünülüyorsa Serdar'a Allah korusun yine birsey olursa ne yapacagiz o zaman. Ahmet-Koray ile mi idare edecegiz.

Konu Serdar'a kaydi kusura bakma ama ben böyle durmadan sakatlik sorunlari yasayan adamlara karsiyim, o sakat olsa bile parasini aliyor ama sen ödedigin paranin karsiligini alamiyorsun. 3.forvet olsa bile hazir durumda olmali her an.

Hic gerek yok, altyapidan birini oynatalim veya kimsenin tanimadigi etmedigi bir genci bulup getirsin scout ekibi cok daha mantikli. Cöpe gidiyor para yoksa.

Mesela Ahmet ve Serdar ile Muhammet farklı. Ahmet lükstü , Ozan Kabak falan varken boşa saçılmış para, Serdar'ın paralarına da gene mükemmel isim getirebilirdin ama Muhammet'i 3.forvet olarak alacaksın ve Eren'e de her zaman güvenemiyorsun. Altyapıya bakılmalı bencede önce ama bizim altın jenerasyon'da bile konuştuğumuz isimler forvet değil , Sinan yok. Yani bu kumarı almak gerçekten şart bizim için. Keşke Emre Güral falan free iken alsaydık da hiç bu muhabbet geçmeseydi.

Yok ama yerli şart , altyapında yok , bonservis vermeye değer isim yok , Ademin dediği gibi Enes ayarı bir isim mi olacak 3.forvet . Mevlüt'de para ister. Şart yani.

Üst Alt