MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı Kazandı


ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ HER MAÇ HAFTASI GS VE FB DEN 1 TANESİNİN İÇ SAHA MAÇI D-SMARTTA OLACAK..D-SMART RESMİ SİTESİNDEN EUROFUTBOL VE LOCA2 DE BU HAFTAKİ FENERBAHÇE-TWENTE MAÇINI YAYINLAYACAĞINI DUYURDU..D-SMART GENEL MÜDÜR YARDIMCISI YAMAN BEYLE HAFTALARDIR YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERDE SENELİK 199 TL OLAN SPOR PAKETİNİ 99 TL YE ÇEKTİ (hala şuan 99 tl senelik verip spor paketi alabilirsiniz) DAHA SONRADA BİZZAT BANA MAÇ BAŞINA 25 TL ÖNERMİŞTİ.. BİZDE KABUL ETMEDİK VE O GÜNDEN BERİ KENDİSİ MESAJ YAZMADI...ZATEN EUROFUTBOLDAN VERİLEN MAÇI LOCA2 DENDE VERMENİN TEK BİR ANLAMI VARDIR ODA GEÇEN MAÇLARDA OLDUĞU GİBİ ESKİ ABONELERE MAÇLARI İZLETMEK..FAKAT BİZ YİNE TEMKİNLİ OLDUK VE D-SMARTI ARADIK.. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE SORUDUĞUMUZDA EVET LOCA2 DEN DE İZLEYEBİLECEKSİNİZ DEDİ..MESAJLARINI GÖRDÜNÜZMÜ BİLMİYORUM BAZI ARKADAŞLARADA TANITIM AMACIYLA ŞİMDİLİK LOCA2 DEN DE ŞİFRESİZ VERİCEZ DİYEN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİDE OLMUŞ..ARKADAŞLARDANDA GELEN MESAJLAR SONUCU 50 TL LİK BİR ÜCRET KONUSU GEÇTİĞİ SÖYLENDİ..ÖNCELİKLE ŞUNU SAMİMİ OLARAK İTİRAF ETMEK İSTİYORUM VE BİLİNKİ ŞUAN TÜRKİYEDEKİ BİRBİRLERİNDEN HABERLERİ OLMAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİN BULUNDUĞU TEK KURUM D-SMART..BUNUN SUÇLUSUDA TEMSİLCİLER DEĞİL , D-SMARTIN HANGİ SİNEKTEN NASIL YAĞ ÇIKARTIRIM HESAPLARIDIR..ŞUAN BİZİM DÜŞÜNCEMİZ VE reklam SAHİBİ SAİM ALTUNTERİMLE YAPTIĞIMIZ DURUM DEĞERLENDİRMELERİNİN SONUCU ŞUDUR:D-SMART SON GÜNE KADAR HİÇBİR ŞEKİLDE GS MAÇI ŞİFRESİZ DİYE DUYURMADI..

D-SMART SON DAKİKAYA KADAR DOLANDIRICILIK GİBİ 199 TL YE DAHA SONRADA 99 TL YE SPOR PAKETİ SATTI..

D-SMART ŞİMDİDE LOCA2 DE ESKİ ABONELERİNE İZLETECEĞİ MAÇLARI DİĞERLERİNİ MAĞDUR ETMEMEK İÇİN AYRIYETEN 50 TL ÖDE İZLE SEÇENEĞİ SUNDU.. (2009 Haziran sonrası abone olanlar ve spor paketi olmayanlar için)SONUÇ OLARAK BİZ LOCA2 DEN ESKİ ABONELER OLARAK FENER MAÇINI ŞİFRESİZ İZLEYEBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ AMA YANILIYORDA OLABİLİRİZ.. ORTADA KESİN BİŞEY YOK.. BAZILARINA İZLİCENİZ BAZILARINADA İZLEYEMİYECEĞİNİZ 50 TL VERİN BİLGİLERİ VERİYORLAR.. BU ÇELİŞKİDE BU ŞEKİLDE DÜŞÜNMEMİZİ SAĞLIYOR AMA 24 SAATTEN AZ BİR SÜRE KALDI VE BELLİ OLUCAK HERŞEY.. BELKİ SİZ BU MESAJI GEÇ OKUDUĞUNUZDA HERŞEYİN DAHA İYİ FARKINDA OLACAĞINIZ..MESAJI BUAKŞAMKİ GS VE FB MAÇLARINA KADAR OKUMA İHTİMALİ OLANLARA GEREKLİ BİLGİ VE ÖNERİLER..1-GS MAÇI TNT KANALINDAN VERİLECEK.. BU KANALI UYDU ÜZERİNDEN İZLEYECEK OLANLARDAN BAZILARI BÖLGESEL ŞİFRE OLAYINA MARUZ KALABİLİR.. YANİ GEÇENLERDE TRT DE MİLLİ MAÇIN ŞİFRELENMESİ GİBİ.. EĞER BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞIRSANIZ HEMEN ESKİ USUL TV ÜSTÜ ANTEN TAKINIZ VE TV DEN TV ORJINAL KUMANDASINDAN KANAL ARAMA YAPARAK TNT Yİ BULUNUZ VE ŞİFRESİZ İZLEYİNİZ..

========================================2-İTV AZERİ KANALINI AÇIN..

BU KANALDAN FB MAÇI VE GS MAÇLARI İKİSİDE NAKLEN VERİLECEK..

ITV Azerbaycan Frekans Bilgileri:Uydu: Türksat 3A

Frekans : 11154

Sembol Oranı: 2916

Polarizasyon : Yatay (Horizontal)

FEC: 2/3Hotbird UYDUSU İÇİN 10971 h 27500Not :eğer turksat üzerinden itv kanalını febe maçını izlicekseniz ve maç şifreye girerse (ihtimal var şamp.ligi şifrelenmişti) hotbird uydusuna geçin..

========================================3-D-SMART 102.kanal FENERBAHÇE-TWENTE MAÇI ŞİFRESİZ OLMA İHTİMALİ BİZE GÖRE DAHA YÜKSEK..

=======================================4- FENERBAHÇE-TWENTE MAÇI STV 3 KANALINDA..

STV 3 (Slovakya):Frekans Bilgileri:

Uydu: Astra 3A (23.5E)

Frekans: 12565.00

Polarizasyon: H

Sembol Değeri: 27500

FEC: 2/3

Paket: SkyLink

Şifre Durumu: ŞifresizSTV 3 (Slovakya):Frekans Bilgileri:

Uydu: Intelsat 10-02 (1.0W)

Frekans: 12686.00

Polarizasyon: V

Sembol Değeri: 27500

FEC: 3/4

Paket: RCS DigiTV

Şifre Durumu: Nagravision 2, Nagravision 3

Not: EMU ile izlenebilir.5. mms://85.132.81.6:1044içtimai TV internet üzerinden canlı yayınla izlenebiliyor.

Adresi VLC Player veya Media Player´da Dosya>URL Aç dedikten sonra çıkan kutuya yapıştırın. Tampon bellek süresini 30 saniyeye ayarlayın.6. https://www.freeetv.com/sp...mp;page=watch&id=2398stv 3 internet üzerinden canlı izlenebiliyor.

==========================================

5- FENERBAHÇE-TWENTE MAÇIAl Jazeera Sport +8 (Katar):Frekans Bilgileri:

Uydu: Hotbird 9 (13.0E)

Frekans: 11296.00

Polarizasyon: H

Sembol Değeri: 27500

FEC: 3/4

Paket: Harmonic

Şifre Durumu: Irdeto 2, KeyFly, Viaccess 3.0

Not: Kart paylaşımıyla izlenebilir.Al Jazeera Sport +8 (Katar):Frekans Bilgileri:

Uydu: Nilesat 102 (7.0W)

Frekans: 12284.00

Polarizasyon: V

Sembol Değeri: 27500

FEC: 3/4

Paket: Al Jazeera

Şifre Durumu: Şifresiz

===============================

6-FENERBAHÇE-TWENTE MAÇICanal 11 (Kosta Rika)Frekans Bilgileri:

Uydu: Intelsat 805 (55.5W)

Frekans: 4105.00

Polarizasyon: H

Sembol Değeri: 5062

FEC: 3/4

Paket: Repretel

Şifre Durumu: Şifresiz==============================PANATHINAIKOS - GALATASARAY MAÇINI VERECEK OLAN UYDU TV KANALLARI“Emu” ile izlenebilecek kanal:Kanal adı: B92

Uydu: Thor/Intelsat 1 W

Frekansları: 12563 V 27500 ¾

(Nagravision 2 anahtarları ile)AYRICA Yasal kartlar veya kart paylaşımı ile izlenebilecek uydu kanallarıal jazeera sport +4

ant 1

b92

tnt (turkey)

euro futbol

hi sports 2

ıctimai tv

ntv+ football

ring.bg

sport 2 (ukr)

sport tv2

sport+ (france)

sportmanía

supersport 5 (digitalb)

tv4 sport

yes sport 2

~ al jazeera sport hd

~ hd smart
 
Cevap: MÜJDEE d-smart mağdurları DAVAMIZI KAZANDIHepinizi tebrik ederim :eek: Gerçekten iyi bir haber oldu bu.. Peki paket alan arkadaşlarımıza ne olacak?
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıYuh yaa maça kaldı 2 gün hala her kafadan ses çıkıyor.Birileri diyor tnt'de.Birileri diyor cnn türk'de.İçtimai yayınlayacakmış diyenler var.Bütün bunlara rağmen hala "195 lira verin Arda'yı kimselere bırakmayın" sloganlı reklamlarını sürdürüyorlar.Hangisine inanacağımı şaşırdım..
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıFebe'nin maçı EuroFutbol ve Loca2'den yayınlanacak, Dsmart sitesinde yazıyor.. Önelemelerde de Loca'dan şifresiz vermişlerdi.. Yine şifresiz olacaktır büyük ihtimalle.. Yani neden iki kanalda birden verip ikisine de şifre koysunlar ki?

edit:Ben böyle dedim ama Loca'da öde-izle olayı olabilir.. Paket almak istemiyorsan maç başı para ödersin..
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı Kazandıarkadaslar d-smartın sitesinde de görebileceğiniz gibi Panathinaikos- Galatasaray maçı CNNTürk ve HDTV, Fenerbahçe-Twente maçı Eurofutbol ve LOCA2'de bu demek oluyorki, biz kazandık!!!!!Face'de biri böyle yazmış.. Siz sadece DSmart sitesine bakarak mı davayı kazandık diyorsunuz, yoksa konuşup anlaştığınız birileri var mı?
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıEvet değişti son anda tekrar tnt oldu..Olsun sonuçta 1 kuruş vermeden d-smartlılar maçları izlicek
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıMesela Loca'da sadece bir filmin ücretini ödeyip o filmi seyredebiliyorsun.. Öde-izle olayı o. Eurofutbol gibi kanallarda paket almak zorundasın..
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı Kazandıarkadaslar d-smartın sitesinde de görebileceğiniz gibi Panathinaikos- Galatasaray maçı CNNTürk ve HDTV, Fenerbahçe-Twente maçı Eurofutbol ve LOCA2'de bu demek oluyorki, biz kazandık!!!!!Face'de biri böyle yazmış.. Siz sadece DSmart sitesine bakarak mı davayı kazandık diyorsunuz, yoksa konuşup anlaştığınız birileri var mı?Resmi Site'de TNT diyor..
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıYa bir CNN Türk'te deniyor bir TNT'de birde TV'de reklam geçiliyor sürekli futbolsmart'ta diye maç TNT'deyse niye D-Smart futbolsmart'ta diyor TNT'nin yayın akışına baktım o saatte lost 3. sezon bölümü görünüyorBirde eğer TNT'deyse şifrelimi olacak?Bu ne belirsizliktir ya!!!
 
Cevap: MÜJDE! D-Smart Mağdurları Davayı KazandıBiri şifreli birinin şifresiz olmasının sebebi UEFA izin vermiyor illa bir şifresiz olacak :D
 
Üst Alt