Münir Özkul Vefat Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Münir Özkul Vefat Etti!

ölmedi diye sosyal mecralarda geyik yapanlar artık bi taraflarına kına yakabilir.

Allah rahmet eylesin.

Son düzenleme:
Uğurlar olsun Mahmut Hoca, Yaşar Usta ve daha nicesi...

Böyle bir değeri yaşarken sözlüklerde vs. öldürmeye gönüllü pezoların gözü aydın!

Ne yaptın hocam! Şener Şen, Itır Esen, Hayta İsmail rolüyle tanıdığımız oyuncu, diğer hababam sınıfı oyuncusu, çocuk oyuncu hepsi hayatta :)
Hocam okadar çok kaybımız oldu ki. Münir Özkul, Adile Naşit, Tarık Akan, Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Erol Günaydın, Hulusi Kentmen, Ekrem Bora vs. Televizyonda gördüğüm zaman üzülüyorum. Keşke onların zamanında yaşamış olsaydım diyorum. Adile Naşit mesela 1987'de vefat etmiş..

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam okadar çok kaybımız oldu ki. Münir Özkul, Adile Naşit, Tarık Akan, Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Erol Günaydın, Hulusi Kentmen, Ekrem Bora vs. Televizyonda gördüğüm zaman üzülüyorum. Keşke onların zamanında yaşamış olsaydım diyorum. Adile Naşit mesela 1987'de vefat etmiş..

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç sormayın. Ben de çok üzülüyorum. Ama iyi tarafından bakalım. O filmleri gördük. İki kuşak sonrasının bu filmlere yeteri kadar önem vereceğini düşünmüyorum.

Yeşilçam'ın en büyük değerlerinden biriydi Allah rahmet eylesin. Özellikle hayat verdiği Mahmut Hoca ve Yaşar Usta karakterleri ile her zaman unutulmazlar arasında yer alacaktır.

Üst Alt