Murder on the Orient Express (10 Kasım 2017) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murder on the Orient Express (10 Kasım 2017)

lWM2Bl.jpg

Le crime de l'Orient-Express (2017) - IMDb

Vizyon Tarihi:
10 Kasım 2017
Yapımı : 2017 - ABD
Tür : Dram , Gizem
Yönetmen : Kenneth Branagh
Oyuncular : Kenneth Branagh , Penélope Cruz , Willem Dafoe , Judi Dench , Johnny Depp
Senaryo : Michael Green
Yapımcı : Mark Gordon , Simon Kinberg

Filmin Konusu:
Agatha Christie'nin romanından sinemaya uyarlanan, 1974 yılında ilk uyarlaması çekilen Kenneth Branagh'ın yönettiği 'Doğu Ekspresinde Cinayet' (Murder on the Orient Express) filminden ilk fragman çıktı.

Johnny Depp ve Kenneth Branagh’ın başrollerde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda da Kenneth Branagh oturuyor. Branagh filmde Belçikalı dedektif Hercule Poirot rolünü canlandırıyor.

Trende yaşanan esrarengiz cinayetin aydınlatılmasını konu alan filmde ayrıca Penelope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Josh Gad, Olivia Colman, Lucy Boynton, Leslie Odom Jr. ve Derek Jacobi de rol alıyor.

YouTube

Reserved.

1974 yılındaki ilk uyarlamasını biraz önce bitirdim. Muazzamdı. Bu da sağlam film olacağa benziyor. Küçük bir spoiler vereyim, filmin ilk kısmı İstanbul'da geçiyor.

Son düzenleme:
İlk filmini ben de izlemiştim.Filmin başı İstanbul'da geçiyordu.Gemiye bindikleri yer bayağı sefil görünüyordu.

Filmin kadrosu genişti.Başroldeki herif başta olmak üzere oyunculuklar çok iyiydi.Zaten herif Oscar'a aday olmuş ama o kadar babanın arasından ödülü garip bir herif almış.İlginç

5QZrJL.png

İlk filmini ben de izlemiştim.Filmin başı İstanbul'da geçiyordu.Gemiye bindikleri yer bayağı sefil görünüyordu.

Filmin kadrosu genişti.Başroldeki herif başta olmak üzere oyunculuklar çok iyiydi.Zaten herif Oscar'a aday olmuş ama o kadar babanın arasından ödülü garip bir herif almış.İlginç

5QZrJL.png

1930'ların İstanbul'unu yansıtmaya çalışmışlar. O dönem için gayet normal bence. Ayrıca filmin de 1973-74'de çekilmesi de bunda etkilidir muhtemelen.

Üst Alt