Muslera, Amcası ve Büyükannesini Yitirmesine Rağmen Maça Çıktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera, Amcası ve Büyükannesini Yitirmesine Rağmen Maça Çıktı!

Ismi Muslera degil Mustafa olsa coktan Eray'a formayi kaptirmisti. Uruguay'da kaleciysen zaten futbol bilmediginden kaleye gecmissindir. Ikincisi ellerinin kucucuk olmasina hic deginmeyecegim ama bugune kadar cenesindeki cukurdan ve o cukurun performansina yansittigi etkiden rahatsiz olan arkadaslarin var olmamasina sasiyorum. Hic kendinize sordunuz mu Muslera nicin bu kadar 'yetenekli' olmasina ragmen nicin gitti en buyuk kulup Lazio! Hic kariyerinde bir ispanya veya ingiltere yok. Nedeni aslinda genetik ve cok acik
Yahu adam buyurken cenesindeki cukuru 'kapatamamis' sen gel al benim kalemi kapat diyorsun! 500 milyon euro kadroya harciyoruz. sonra vucudunda hic bir yerini kapatamamis swiss peynir Muslera gel kalemi kapat!
Allah şifa versin.

Bu forumda herkes istedigi futbolcuyu ovebilir, istedigini de elestirebilir. Bunda hic bir sorun yoktur. Bazi futbolcular vardir kotu performans sergilerdir, bazilari vardir idare ederdir, bazilari vardir cok buyuk hizmetleri vardir.

Ama yapilan elestirilerin de bir cizgisi olmali. Fenerbahceli taraftarlar bile Muslera ya bu tarz hakarete varan yorumlar yapmiyordur, bunu Ersin'e de az once ozel mesajda yazdim. O yuzden konudan da atilmistir.

Turkiye'nin genelinde sevilen ve bu takima yaptigi hizmetleri (hala da devam etmekte olan) gormezden gelip onu yerin dibine sokan tarzda linc girisimini bu forumda normal karsilayacagimizi dusunmeniz hata.

Bir ornek vereyim: zamaninda ben daha burada yonetici olmadan once Hakan Sukur e 'Saban' diyenler direk myc aliyordu. Ama yillar gectikce eskisinden fazla tolerans gosterildigini bu forumda yillardir uye olanlar iyi bilirdir.

Itibarsızlaştırma kampanyasini surdurenlere de prim tanimak en basta Galatasaray taraftarina yakismaz. Bu tarz mesajlar yapilsa yapilsa anca Tarik Camdal gibi yillardir kulubun parasini soyan futbolculara yapilir genelde. Muslera gibi efendi, performansi ile buyuk saygi toplamis ve Galatasaray taraftarin neredeyse tamaminin sevdigi birisine degil. Kimse tabi ki Muslera'yi sevmeye mecbur degildir o yuzden yapilan elestirilerde forum kurallarini da goz onunde bulundurarak seviyeli ve mantikli bir cercevede olma sartiyla yapilmasinda bir sakinca olamaz ama Muslera gibi yasayan bir efsanemizi itin götüne sokmak ayiptir, gunahtir.

Üst Alt