Muslera Aşkını Facebook'tan bulmuş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera Aşkını Facebook'tan bulmuş

Aşkını Facebook'tan bulmuş!

4461.jpg
4513.jpg

Cimbom’un yeni kalecisi Muslera’nın, kız arkadaşı Dide Eliana, aşklarının Facebook’ta başladığını duyurdu

Galatasaray’ın yeni transferi kaleci Fernando Muslera, ilginç bir ilişki yaşıyor. 25 yaşındaki file bekçisi, kız arkadaşı Dide Eliana ile yaklaşık 7 ay önce çıkmaya başlamış. Ancak bu ateşli aşkın temelleri ise ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan atılmış. 14 yaşından beri modellik yapan Eliana, Muslera ile olan aşk ilişkisinin Facebook’ta başladığını vurgulayarak, çok mutlu günler yaşadıklarını duyurdu.

‘DAHA ÖNCE TANIŞIYORDUK AMA!..’

Dide Eliana, Fernando Muslera ile olan aşkının hikayesini ise Facebook’ta şöyle paylaşıyor: “Muslera’yı ben uzun zamandır tanıyordum. Hatta konuşuyorduk. Ama gerçek olarak Facebook’ta bir araya geldik. Bazı insanlar bu yolun yanlış olduğunu düşünüyorlardı. Ama sonuçta çıkmaya başladık. Başta birlikte yaşamayı düşünmüyorduk. Ancak birbirimizi göremeden yapamaz olduk. Sonuçta da beraber yaşamaya başladık.” Eliana’nın, Muslera ile birlikte İstanbul’a da gelmesi bekleniyor.

Cevap: Muslera: Aşkını Facebook'tan bulmuş

Kıskanan üyelerimiz çıkabilir:D

Muslera face adresini bulalım. Panpa seni bekliyoruz:)

[video=youtube;sgeI9_tTWog]https://www.youtube.com/watch?v=sgeI9_tTWog[/video]

ozaman bu şarkı tam sana göre muslera :D

ben aşkımı facebook ta buldum

facebook facebook hergün aradım durddumm

İsmail YK :D

Üst Alt