Muslera: "Asla küfür etmedim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1693611_940x531.jpg

Galatasaray Kaptanı Fernando Muslera, 'küfür etti' iddialarına yanıt verdi

Trabzon maçında kendisine faul yapıldığı gerekçesiyle hakeme yaptığı itiraz sonrası sarı gören Fernando Muslera’nın, kendi dilinde küfür ettiği şeklindeki iddialara Uruguaylı eldiven karşı çıktı.

Aslan’ın 1 numarasının, “Ben asla hakeme ya da bir başkasına küfretmedim. Pozisyonun devamında yerime dönerken sadece kendi kendime söylendim” dediği bildirildi. Caner Erkin vakasından sonra talimat değişmiş, “dudak okuma yoluyla ceza”nın yolu açılmıştı.

Bu hafta Başakşehir-Akhisar maçında Emre Belözoğlu’nun rakibine, Trabzon-G.Saray maçında da Muslera’nın hakeme küfrettiği iddiaları sosyal medyada çok konuşuldu. Tartışılan düzenlemenin ardından Hukuk Kurulu’nun, özellikle yabancı oyuncular konusunda nasıl bir yöntem izleyeceği merak konusu oldu.

Habertürk

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Musleraya 7-8 senedir ilk kez inanmiyorum. Kendi kendime lafina inanabilirim ama kim o dili bilse ana baci kufur diyor (bu arada muslera da hakli olabilir , bildigim bir dil degil)

benim yorumum kendisine haksizlik yapildi , faul beklerken itiraz etti , hakliyken bir de sari gordu sonra da reaksiyon gosterdi kendi dilinde hakeme

hadi ordan kim o dili bilseymiş.

bu tamamen tinercilerin başlattığı bir kumpanyadır.

oyuncumuzu yedirmeyiz !

Ulan 1 saniye'de kufur etmek baska, 6 saniye boyunca hakemin arkasindan yuruyup ana avrat baci kufur etmek baska.

Akıl tutulması.

Muslera'nın bu küfürüne cezayı haklı görmek için sahadaki 22 futbolcuya, teknik direktörlere, yardımcı antrenörlere, yedek oyunculara, ve hatta tüm hakemlere özel birer kamera atayıp 90 dakika boyunca takip etmek gerek.

Hakemler ceza tayininde yetkililer çünkü öyle ya da böyle bir eğitimden geçmiş ehiller. Beinsports'un yayın yönetmenine bu yetkiyi nasıl veriyorsunuz?

Ispanyolca ana dilim. Muslera Sinan Bilgine Sneijder hakkinda algi yaratip gönderildikten ve istedigini elde ettikten sonra, birden Sneijder gitmeseydi ayaklarina girmesinden dolayi küfür ettigini anladim bu olaydan.

Sonuna kadar hakli tabi.

Bu elemanın harbi büyük sıkıntıları var
Kimi görse kufur etti diyormuş
Gordukleri forza ile 1903 haber ahmet çakar galiba

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakında dümdüz gideceğim buna
Adam bildiğin bjk nin propagandasını yapıyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera'ya ceza vermek isteyen curuk zihniyetin hain planlarini kivirip munasip yerlerinden pislik dolu vucutlarina geri yerlestirecegiz

Bu sene herkesin hayallerini kiracak, kalplerini ezecek, umutlarini tuketecek, psikolojilerini bozacagiz

butun yorumlarin hep itici ve provakosyan dolu
fenerlimisin kargalimisin anlamadim. bir defada bizi savunacak bir yorumunu gormedim?

Musleraya 7-8 senedir ilk kez inanmiyorum. Kendi kendime lafina inanabilirim ama kim o dili bilse ana baci kufur diyor (bu arada muslera da hakli olabilir , bildigim bir dil degil)

benim yorumum kendisine haksizlik yapildi , faul beklerken itiraz etti , hakliyken bir de sari gordu sonra da reaksiyon gosterdi kendi dilinde hakeme

rodalleganin kendisine edildigini iddia ettigi irkci sozle ilgili bir sorusturma olacak mi acaba
yoksa beyaz futbol izleyip cezalari ona gore vermeye devam mi edecekler

medya algısı bu , musleranın küfür ettiğini kimse ispat edemez ama caner aleni bir şekilde kanıtlandı... bunlar sadece algı , algılara kurban gitmemeli oyuncumuz herkes baksın işine.

Koreografi olayından fetö bağlantısı yalanını atan,Muslera'nın ceza alması için ortalığı karıştıran şu adamları artık izlemeyin.Adamların tek yaptıkları taraftarlara kin ve nefret pompolamak.İşin ilginç yanı bu yaptıkları bizi suçladıkları fetönün amacıyla aynı.

Üst Alt