Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Cevap: Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Tek Hizmeti 2008 Sivas'a attığı uzaktan gol onun dışında formdayken yana formsuzken geriye

Ayhanın o maçta iki de asisti vardır.

Sabri Ayhan gibi değerlerimizi sürekli alay konusu hakarete varan yazılar haline getirenler beğenmeyenler en güzel cevabı yine beğendikleri yabancı oyuncular vermekte.

Neill Sabriyi tanıyorum der ordan bir şaban atlar samiyenden çektiği şut ingilterede neill in kafasına gelmiştir hahahahaha

Muslera Ayhan ı tanıyorum der bir şaban yine atlar vs. hahahahahah

Galatasaray kaptanına ya doğru düzgün yorumlar yapın ya da yapmayın içinizde kalsın.

çok şirin lan bu kerata! İnsanın tutup sevesi geliyor :asd:

Ayhan belki babalık yapıyordur kendisine, jest olsun diye ayhan demiştir :)

Yada gerçekten ayhan ile arda'yı karıştırdı (büyük ihtimal) :asd:

taraftar hasan şaşı yuhaladı yav.ayhanı yuhalasa ne olur.böyle Galatasaraylılık olmaz.Atlayan olur Galatasaraylılıgı öğretmeyin diye ama öğrenecekler zamanla.Zamanla Galatasaray kaptanını yuhalamanın beşiktaş seyircisinden fener seyircisinden farksız oldugunu öğrenecekler.

Ayhanın o maçta iki de asisti vardır.

Sabri Ayhan gibi değerlerimizi sürekli alay konusu hakarete varan yazılar haline getirenler beğenmeyenler en güzel cevabı yine beğendikleri yabancı oyuncular vermekte.

Neill Sabriyi tanıyorum der ordan bir şaban atlar samiyenden çektiği şut ingilterede neill in kafasına gelmiştir hahahahaha

Muslera Ayhan ı tanıyorum der bir şaban yine atlar vs. hahahahahah

Galatasaray kaptanına ya doğru düzgün yorumlar yapın ya da yapmayın içinizde kalsın.

Bu adamlar bizim 30 yıl uğraşsak ta kazanamayacağımız parayı 1 yılda kazanıyor Ben her maç iyi oyun beklerim şampiyonluk beklerim Aldığı parayı haketmeyen oyuncular benim gözümde hiçbirşeydir.Şu forumda 50 yorumdan 48 i alay eder biçimdeyse o zaman bu adamda bir sorun var Var ki geriye dönüp baktığımda Sivas maçı hariç iyi bir oyunu aklıma gelmiyor .Hem milyon dolarlar alacaksın rezalet oynayacaksın üstüne birde adamları eleştiremiyecez yok yahu

Arkadaşlar mesele Ayhanı beğenip beğenmeme değil Tamam Ayhanın uzun yıllar hizmeti olmuştur saygımız büyük ama yurtdışından yabancı bir oyuncu gelip idolüm ayhan derse olay olur :asd:

bu ihtimallerin hic biride olmuyorsa kesin ayhan para vermiştir böyle röportaj yap diye :D

Ayhan Uruguayli futbolseverlerin tanidigi, takip ettigi ve begenerek izledikleri bir futbolcudur. Boyle bir aciklama yapmasi gayet normal.

Antremanda sabrinin cektigi bir sut kafasina gelmistir... baska bir aciklamasi yok

Ayhan dün adamın elini öyle bir sıktı ki Muslera'yı ürkütmüş.

Üst Alt