Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Cevap: Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Avrupada oynayan Galatasaray dan kalan tek adam Ayhan kalınca onu tanıyor olması normal...

Bu adamlar bizim 30 yıl uğraşsak ta kazanamayacağımız parayı 1 yılda kazanıyor Ben her maç iyi oyun beklerim şampiyonluk beklerim Aldığı parayı haketmeyen oyuncular benim gözümde hiçbirşeydir.Şu forumda 50 yorumdan 48 i alay eder biçimdeyse o zaman bu adamda bir sorun var Var ki geriye dönüp baktığımda Sivas maçı hariç iyi bir oyunu aklıma gelmiyor .Hem milyon dolarlar alacaksın rezalet oynayacaksın üstüne birde adamları eleştiremiyecez yok yahu

Önce yeterince tuttuğun takım olan Galatasaray maçlarını izle sonra Kaptan Ayhan hakkında görüş bildir diyeyim o zaman. Ayhan geçen sene ve rijkaard ın ikinci döneminde düşüş göstermiştir ondan önceki seneler performansı hep istikrarlı ve takımın sürekli oynayan iyi oynayan oyuncusudur. Senin iyi oyundan kastın nedir bilemiyorum. Her maç gol veya asist mi yapmalı? Kabul ediyorum Ayhan çok önemli özelliklere sahip değil ama basit oyun ve takım oyununu bünyesine işletmiş bir oyuncu. Gelen her teknik direktörün banko sahaya sürdüğü yerlilerden olmuştur Ayhan.

Para muhabbetine birşey yazmıyorum o kadar kolay olsaydı sende futbolcu olsaydın renkdaşım.

Ben eleştirmeyin demiyorum ki hatta bende beğenmiyorum son sene performansını ama ben Ardaya nasıl yaklaşıyorsam Baroşa nasıl yaklaşıyorsam Ayhana da öyle yaklaşıyorum. Mustafa Sarpa da aynı şekil. Ama Ayhanı Arda dahil hepsinden değerli kılan 10 yıldan fazladır takımımın formasını sırtında taşıması. Bülent Korkmaz Hakan Şükür Ergün Penbe Hasan Şaş Mondragondan sonra kalan takımın değeri temsilcisi. Ayhan bıraktığından Sabri olacak. Sabriden sonra Arda olacak. Arda dan sonra Semih olacak.

Lincoln geldi 2 sene boyunca tiribünlerde adını haykırdık parasını aldı adam akıllı yarım sezon oynadı 1.5 sene yattı çoğu taraftarın gözünde kral oldu. Hala çoğuna sorsan gelmesini ister. Arda Turan Milan Baroş geçen sezon topalm 10 maça çıktılar onlara çıt yok ama takım kötüde olsa son sıralara doğru gerilesede çıkıp sahada elinden geldiğince mücadele eden Ayhana ahuuahuu ahuuu ahuuuuu gibi tonlarca alay ve hakaret imalı sözler söylendi. Ayhan kötü oynuyor olabilir bu sezon suç ondamı yalnızca? Sahaya çıkmayan Arda Baroş Kewell hiç mi payları yok bu işte.

Birilerini eleştiriyorsak ki bu eleştirdiğimiz 10 seneden fazladır bu takımın formasını giyen kaptanlığını yapan kulübün maddi krizle boğuştuğu günlerde en ufak sesi çıkmayan sahada herşeyiyle oynayabilen Ayhansa daha düzgün daha seviyeli daha saygılı eleştirelim.

Hepsine eşit olalım.

Arkadaşlar mesele Ayhanı beğenip beğenmeme değil Tamam Ayhanın uzun yıllar hizmeti olmuştur saygımız büyük ama yurtdışından yabancı bir oyuncu gelip idolüm ayhan derse olay olur :asd:

onu su anlamda kabul edelim

Yani bende uzun yillar burda kalmak isterim

hata bolye bir sozde osyledi

Insallah Taffarrel Monrdagon ve Muslera vardi kalaecimiz diye soylerler

ayhan busene kesin kalıcı arkadaşlar fatih hoca deeneyimli diye onu takımda abi diye tutacak

İlk geldiğinde "Fener maçını sabırsızlıkla bekliyorum" demeciyle hiçbir farkı yok bu sözün.. İkisi de birbirinden saçma, Fenerle maç yapamıyıcaz. Ayhanı da beğenmek akıl işi değil.. Akıl hocanı değiş Musli ;)

Üst Alt