Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Muslera, bir soru üzerine, gençliğinde kendisine idol olarak eski Beşiktaşlı kaleci Oscar Cordoba'yı gördüğünü dile getirirken, transfer olmadan önce Galatasaray kadrosunda bulunan Ujfalusi, Elmander, Baros gibi isimleri tanıdığını, Türk oyuncu olarak da Ayhan Akman'ı bildiğini ve beğendiğini söyledi.

Cevap: Yeni kalecimiz Muslera bir Ayhan hayrani

Antremanlarda ayhanı görünce adamın hayalleri suya düşecek.

Olur mu öyle şey?Forumdaki ulemalara göre Ayhanın geçmişte yaptıklarını unutup hemen kovmamız gerekiyor

Muslera yeni geldiği klübünde idolünün olduğu için çok mutlu.Tam Fm haberlerine benzemiş.

Arkadaşlar herkes iyi dinlesin olayı anlatıyorum..Bizim bu muslera şirin görünmek için gelmeden önce internetten galatasarayın en tecrübeli ve yaşlı ismini öğrenip taraftar seviyodur diyerekten çok beğeniyorum idolüm ayaklarına yattı..Yoksa antremana çıkarsan ayhan kim bilmez olay bundan ibaret bence :asd:

Cevap: Muslera: " Ayhan 'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Muslera nette araştırırken, Ayhan uzun yıllardır takımda oynuyor. Kesin bu çok seviliyordur demiştir.

Adam takimin en yasli oyuncusuna sukse yapiyor iste. Efendi cocuk. isini biliyor..Yoksa Ayhan'i tanidigindan degildir herhalde.

arkadaşlar ayhan ispanyolcada arda turan demek .muslera normal yani sorun yok

Üst Alt