Muslera:''Balotelli'yi Her Kadroya Alırım'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera:''Balotelli'yi Her Kadroya Alırım''

fernando-muslera-turkiye-kupasi-finali-nde-5990372_o.jpg

Milan'ın hırçın çocuğu Mario Balotelli'nin Dünya Kupası'nda İtalya adına sahaya 11'de çıkıp çıkmaması tartışılırken, Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, yıldız golcü hakkında konuştu.

İtalyan basınına demeç veren Muslera; Balotelli'nin, İtalya Teknik Direktörü Cesare Prandelli'nin kadroya en başta yazması gereken birkaç isimden biri olduğunu vurguladı.

Dünya Kupası'nda İngiltere ve Kosta Rika'nın yanı sıra İtalya'ya karşı mücadele edecek olan Galatasaray'ın başarılı file bekçisi, "Balotelli'yi her kadroya alırdım. Onun futbolculuğunu beğeniyorum. Karakterli bir oyuncu" dedi.

İtalya'nın oyununun bölgesinde güçlü olduğunu söyleyen 27 yaşındaki Muslera, "Pirlo bir şampiyon ve Buffon şaşırtmaya devam ediyor. 36 yaşında ama sanki daha 25 yaşındaymış gibi gözüküyor" diye konuştu.

Uruguay Milli Takımı'ndaki arkadaşları Luis Suarez ile Edinson Cavani'nin muhteşem bir ikili olduğunun altını çizen Muslera, "Biri güce, diğeri hıza dayalı. Bunların ötesinde bize çok yardım ediyorlar çünkü Cavani geri gelme konusunda da çok iyi" diye konuştu.

"Balotelli'yi kadroya alırım"

bir ara Yekta Kurtulusda drogba bize gelecek bir gun diye, ve onunla oynamak istedigini soylemisti

muslera nin bu aciklamasi belki tesaduftur ama balotelli bize gelse super olur

balotelli manyakca bir reklam olur walla

Üst Alt