Muslera Dönemi Sona Eriyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera Dönemi Sona Eriyor

fernandomuslera26072016_B.jpg

UEFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşması gereği oyuncu satmadan oyuncu alamayacak olan Galatasaray, yıldızlarına gelen teklifleri değerlendirme kararı aldı.

O yıldızların başında da Fernando Muslera geliyor… Uruguaylı file bekçisi Dünya Kupası’ndaki Fransa maçında her ne kadar hatalı gol yese de turnuvada genel anlamda iyi bir performans ortaya koydu. Dünyanın en iyi 7. kalecisi olarak gösterilen Nando’ya Avrupa’nın önde gelen bir takımından teklif geldiği ortaya çıktı.

Uruguaylı kaleci için Aslan'a 10 milyon euro önerildiği ancak Sarı-Kırmızılılar’ın 13 milyon euro istediği ve pazarlıkların sürdüğü ifade edildi.

BURSASPOR’LA TEMAS KURULDU

Cim Bom’da Muslera’nın alternatifi olarak Bursaspor’un milli kalecisi Harun Tekin’i belirledi. Hatta, G.Saray yönetiminden bir isim, Harun için Timsah’a teklifte bile bulundu.

Bursaspor'a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Galatasaray, Harun için 2 milyon 500 bin euro bonservis teklif etti… Maddi anlamda zor günler geçiren Yeşil-Beyazlı yönetim, bu teklife olumlu yanıt verdi.

Şimdi gözler Fernando Muslera’nın transferine çevrildi. Bu transfer gerçekleştiği an Harun Tekin, Sarı-Kırmızılı takıma imza atacak.

(Güneş)

Dunyanin en yalan haberi

Acikcasi Muslera kesinlikle satilamaz diyemiyorum keza FFP gibi bir durum var ve ucuk bir teklif degerlendirilebilinir icinde bulundugumuz durum dusunulunce

Yalniz 13m ve Harun Tekin bu haberin yuzde yuz yalan oldugunun kanitidir

Dünyanın en iyi 7.kalecisi muhabbeti kaç yılık yaw hala kullanıyorlar. İlk yedi de petr cech casillas filan vardı o muhabbet ilk döndüğünde.

Muslera satılmasın bayrak adamları çaptan düşene kadar tutma taraftarıyım. Neyse ki Muslera hala iyi durumda.

geçen sene son maçlar hariç harun bundan daha iyi performans ortaya koydu . birkaç sene önce şampiyonluk kazandıran muslera yok artık . bir dünya da para alıyor. henüz eti para ediyorken satacaksın .

Dursun Özbek bile 13 e satmaz lan Yalanın daniskası sizde niye inanıyorsunuz ki Sıcak kafanıza mı vurdu anlamıyorum sizi

Kaynak Allah'tan tırt ama yine de yazmış olalım. Kaleciyi satmak o kadar basit bir olay değil. İstikrar gerektiren en önemli mevki. Hele hele bu Muslera gibi kulüp efsanesi sayılabilecek kalibrede bir kaleciyse. Çok iyi bir teklif varsa son çare olarak belki düşünülebilir. Ama ben hocanın ne olursa olsun Muslera'yı bırakacağını düşünmüyorum. Muslera da zaten biz git demeden gitmez.

Acaba kendisi gitmek ister mi?Gitmesi için tek neden çocuğunun eğitimi olur ama o da sadece 1 yaşında.Bence en az 3 yıl daha oynamalı.Yabancı kısıtlamasına önlen olarak da 2 yıl sonra Harun alınmalı.1 yıl Musleranın yedeği olsun.

Üst Alt