Muslera: “Ellerim küçükmüş!” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: “Ellerim küçükmüş!”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Muslera: “Ellerim küçükmüş!”

Kaleci dediğin ne zamandan beri el büyüklüğüyle ölçülür oldu.Hani refleks,pozisyon hı?Olmadı mı birebirde başarı falan desek?Tüh yediremedik mi?

Bu salakça yorumu kim yaptı bilmem de adamın elleri küçük değil yorum yapanların beyni biraz küçük sanırım.Burdan diyorum ki o yorumu yapana:

"Avuç içi kadar mutluluk yeter" :D

Turgay Şeren diyor adam kaleci.Elleri küçük olan kaleciler topu kavramada zorluk yaşabiliyor diyor.Bir daha söylüyorum adam kaleci.

Ne değişik bir taraftar oldu bizim efsane taraftarımız.O kadar çabuk milleti eleştirmeye hazır ki bu taraftar Mustafa Denizli mi demiş o zaman hemen salla var mı böyle bir şey?Hagi Arda'yı keşfettim diyor teknik adamlığı kötüydü ya hemen salla ondan sonra medya bu takımı eleştirirse takım vefasızlık yaparsa ağzını bile açmaya hakkın yok senin büyük taraftar.Hagi'ye vefasızlık yapan taraftara her şey müstehaktır.Mustafa Denizli kalecilerle çalıştığı için ve bu durumla karşılaştığı için Muslera bunu sürekli yapıyorsa belki elleri küçükse ondan olabilir dedi.Adam hiç bir kötü niyetle söylemedi.Hagi'yi saymayan Mustafa Denizli'yi nasıl sayacak bilmiyorum ama Mustafa Denizli'den genel olarak mantıklı fikirler çıkar.Muslera'ya kötü kaleci diyen olmadı ki.Biz taraftar olarak kendimizi düzeltmezsek ne medyadan ne efsanelerimizden düzgün olmasını bekleyemeyiz.

Yeni başladın "kunduz", bekle biraz daha neler duyacaksın neler..

Sen dua et, Rıdvan Abin! başka konularla uğraşıyor, daha senle ilgili yorum yapmaya başlamadı.

Senin kaleci olduğun bile tartışılacak, bir hatan daha bekleniyor.

Bizim içinse sen güvendiğimiz ve sevdiğimiz "bir" numaramızsın...

Gerisini çok düşünme...

3-5 salak böyle yorum yapıyor tvlerde sonra bizden 3-5 salak taraftarda pardon 3 bin-5 bin salak taraftarda inanıyor.2 ay sonra elleri küçük evine git diye tribünde beste yaparlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt