Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valencia’nın 14.2 milyon euroya almak istediği Uruguaylı G.Saray’dan şu gerekçeyle gitmek istediği öne sürüldü: “Profesyonellik bakımından eksikler var. Futbolcuların çoğu İngilizce bilmiyor. İspanya’yı istiyorum”SADECE 6 KİŞİ DİL BİLİYOR!MUSLERA’NIN konuşmalarına da yer verilen haberde, “G.Saray hayal ettiğim gibi değil. Profesyonellik bakımından eksikler var ve futbolcuların çoğu hiç İngilizce bilmiyor. Sadece Riera, Elmander, Baros, Ujfalusi, Kazım ve Eboue ile konuşabiliyorum ancak bu yeterli değil. Önümde oynayanlar beni anlamıyor. İletişim sorunu yaşıyorum” dediği öne sürüldü.İSPANYA’DA oynama konusunda ise Uruguaylı, “La Liga’da oynamı çok isterim. Bana göre dünyanın en iyi ligi. G.Saray’ı benim için iyi bir sıçrama tahtası olarak görüyorum. Valencia, Real Madrid ve Barcelona ile yarışabilecek güçte harika bir takım” diye konuştu. AKŞAM’ın notu: Bu haber MARCA’nın internet versiyonunda yok, sadece yazılı baskısında var.Çakmaklar hariç her şeyi tuttuİnönü’de 7 kurtarış yapan Muslera için sosyal medyada espri yağmuru vardı. G.Saraylılar, “Çakmaklar hariç her şeyi yakaladı” diyerek çarpıcı bir yakıştırmada bulundu:- MUSLERA bi sahaya atılan çakmakları tutamadı, Melo başını yakar bu takımın. İyi topçusun da pas ver, basıyo çekiyo dönüyo.- MUSLERA’NIN yüzündeki o çocuksu ifadeyle, yaptığı devasa işler çok tezat. Gerçekten mükemmeldi, kalecimiz olduğunu hissettim.- DERBİDE G.Saray iyiydi. Beşiktaş çok daha iyi. Galibiyeti hak eden Beşiktaş idi. Ancak Fernando Muslera, iki direk ve golü vermeyen Cüneyt Çakır buna izin vermedi.- G.SARAY bir kaleci kazandı. Takım kimseyi tatmin etmedi, ancak Muslera artık kalecimiz oldu.- ÜÇ maç 270 dakikadır gol yememektedir. Bu maçların birisi Kayseri, birisi Beşiktaş deplasmanıdır. Mersin maçında penaltı çıkarmıştır. Beşiktaş maçında neler çıkardığını belirtmeye gerek yok. En son Albert Riera’nın şutunu çıkarıyordu. Gaziantepspor maçından önce dakika 90’da Ali Tandoğan’ın kariyerinin golünü atmasına engel olmuştur.(Akşam)m.milliyet.com.tr
 
Cevap: G.Saray hayal ettiğim gibi değilUlan ben sizin habercilik anlayışınızında, eşiktekinizinde, beşiktekinizinde, gelmişinizide, geleceğininizinde, yalanınınızında ta.
 
Cevap: G.Saray hayal ettiğim gibi değilHaber çıkmadan önce şöyle bir konuşma olmuştur;Keramettin: Abi Muslera son maçta coşmuş izledin mi adamı. Şimdi ne b.k yiyecez nasıl sallayacaz bu adama

Hayrettin: Olum bak sen tabi bu işlerde yenisin baktın adam hata yaptı takım adamı istemiyor, baktın adam iyi gidiyor adam takımı istemiyor diye haber yapacaksın. Hadi bakiyim koçum yetiştirin baskıya.
 
Cevap: G.Saray hayal ettiğim gibi değilAllah belanızı versin sizin. Şerefden bir haber şahsiyetsizler.Gol atamadınız diye kalecimize mi sallıyorsunuz. Profesyonellik yokmus. Allah kahretsin sizi.Yeter artık bizim neden millete sallayacağımız bir gazetemiz yok.
 
Cevap: G.Saray hayal ettiğim gibi değilEl-insaf bee.Muslera bi-kaç hafta önce kendi ağzıyla Galatasaray'da umduğumdan çok daha iyi bir ortam buldum demişti.
 
Cevap: G.Saray hayal ettiğim gibi değilFanatik'te okumuştum. Marca gazetesini kaynak almışlar ama ne kadar doğru bilemem (Marca'yı kaynak aldıkları)... Tek bildiğim şey var. Bu haber masa başı haberi. İyi oynayan hangi oyuncumuz olursa olsun, istisnasız, 2 gün sonra transfer oluyor. :005:
 
Cevap: Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"Almanya'da çıkan bir haber, Muslera konuşmuştur ama çarptırılmış bir haber....Muslera bir yere gitmiyor...
 
Cevap: Muslera: "G.Saray hayal ettiğim gibi değil"Karalamalar karalamalar..!Allah belalarını versin bizi bu medyamızın..Alayı yandaş medya.Altyapıdan bir oyuncu cıkar 1 ay koyucak yer bulamazsınız onun için , 1 ayın sonunda sokacak yer ararsınız.. Aklımda sizin için bi yer var yaa neyse..!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt